
Eglo 79469 - LED Димируем плафон POZZALLO LED/21W/230V + д.у.
История на цените
- 4.04.2026 г. - 206,2 € / 403,29 лв.
- 3.02.2026 г. - 206,2 € / 403,29 лв.
- 17.03.2025 г. - 206,51 € / 403,9 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Светлината поема в нова посока - EGLO connect Дистанционно управление включено в комплекта. Не е необходим Wi-Fi или адаптер. Регулиране чрез смартфон/таблет или дистанционно управление. Bluetooth с ниска консумация на енергия. Безплатно приложение за Android и iOS. Плавно затъмняване на осветлението (0-100%). Топла бяла светлина 2700K - студена бяла светлина 6500K. Възможност за настройка на време за включване и изключване на осветлението. Осветлението може да се управлява едновременно с дистанционно и мобилен телефон.
Спецификации
| Цветова температура | Топло бяла светлина |
|---|---|
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 21 W, 21 W, 21 W, 21 W, 21 W, 21 W, 21 W, 21 W, 21 W, 21 W, 21 W, 21 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 21 W, 21 W, 21 W, 21 W, 21 W, 21 W, 21 W, 21 W, 21 W, 21 W, 21 W, 21 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 200 W, 200 W, 200 W, 200 W, 200 W, 200 W, 200 W, 200 W, 200 W, 200 W, 200 W, 200 W |
| Температура на светлината | 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K |
| Общ светлинен поток | 2900 lm, 2900 lm, 2900 lm, 2900 lm, 2900 lm, 2900 lm, 2900 lm, 2900 lm, 2900 lm, 2900 lm, 2900 lm, 2900 lm |
| Среден живот на ресурса | 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h |
| Брой цикли на превключване | 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 21 W, 21 W, 21 W, 21 W, 21 W, 21 W, 21 W, 21 W, 21 W, 21 W, 21 W, 21 W |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня |
| Функция | LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление/Дистанционно управление, LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление/Дистанционно управление, LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление/Дистанционно управление, LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление/Дистанционно управление, LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление/Дистанционно управление, LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление/Дистанционно управление, LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление/Дистанционно управление, LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление/Дистанционно управление, LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление/Дистанционно управление, LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление/Дистанционно управление, LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление/Дистанционно управление, LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление/Дистанционно управление |
| Тип | Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа |
| Series | SARSINA Eglo, SARSINA-A Eglo, SARSINA-C Eglo, SARSINA Eglo, SARSINA-A Eglo, SARSINA-C Eglo, SARSINA Eglo, SARSINA-A Eglo, SARSINA-C Eglo, SARSINA Eglo, SARSINA-A Eglo, SARSINA-C Eglo, SARSINA Eglo, SARSINA-A Eglo, SARSINA-C Eglo, SARSINA Eglo, SARSINA-A Eglo, SARSINA-C Eglo, SARSINA Eglo, SARSINA-A Eglo, SARSINA-C Eglo, SARSINA Eglo, SARSINA-A Eglo, SARSINA-C Eglo, SARSINA Eglo, SARSINA-A Eglo, SARSINA-C Eglo, SARSINA Eglo, SARSINA-A Eglo, SARSINA-C Eglo, SARSINA Eglo, SARSINA-A Eglo, SARSINA-C Eglo, SARSINA Eglo, SARSINA-A Eglo, SARSINA-C Eglo |
| Производител | Eglo |
Подобни продукти


LED Лампа за окачен таван FINITY LED/6W/230V 3000K
В наличност
Eglo 901507-LED RGBW панел за повърхностен монтаж с възможност за димиране MORADILLO-Z LED/33W/230V 60x60cm черен
В наличностБезплатна доставка
Eglo - LED повърхностно монтиран панел SALOBRENA LED/31W/230V кафяв
Дърво, топло бяла светлина, студено бялa светлина
В наличност
Eglo - LED RGBW димируем панел SALOBRENA-C LED/30,5W/230V кафяв + DO
Дърво, топло бяла светлина
В наличностБезплатна доставка
Eglo - LED Димируем панел SALOBRENA-TW LED/32,5W/230V кафяв + д.у.
Дърво, топло бяла светлина, студено бялa светлина
В наличностБезплатна доставка
Eglo - LED RGBW панел SALOBRENA-C 34W 230V кафяв с дистанционно
Дърво, топло бяла светлина
В наличностБезплатна доставка
Eglo 901514 -LED RGBW повърхностно монтиран таванен панел MORADILLO-Z LED/33W/230V 60x60 см бял
В наличностБезплатна доставка
LED таванно осветително тяло LED/42W/230V 3000K матов хром
В наличност
LED Димируемо таванно осветително тяло LED/120W/230V 3000-6500K + дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
LED димируемо таванно осветително тяло LED/36W/230V 3000K матов хром
В наличност
LED таванно осветително тяло LED/12W/230V Ø 32 см сиво/сребристо
В наличност
Eglo - LED RGBW панел SALOBRENA-C 21W 230V 2700-6500K кафяв + DO
Дърво, топло бяла светлина
В наличност
Brilagi - LED таванен плафон LUCIA LED/60W/230V Ø 59 см кафяв с възможност за димиране + дистанционно управление
В наличност
Eglo - LED RGBW панел SALOBRENA-C 34W 230V тъмнокафяв + дистанционно
Дърво, топло бяла светлина
В наличностБезплатна доставка
Eglo - LED панел за повърхностен монтаж SALOBRENA LED/31W/230V тъмнокафяв
Дърво, топло бяла светлина, студено бялa светлина
В наличност
Brilagi - LED Плафониера SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 64x64 см кафяв
В наличност
Brilagi - LED Плафониера SLIMFRAME LED/25W/230V 30x30 см бял
В наличност
Brilagi - LED с димер полилей на кабел FALCON SLIM LED/78W/230V 50x50 cm бял + с дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - Димируемо LED осветително тяло SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 64x64 см + дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Argon 8784 - LED Плафониера LIBERO LED/12W/230V 3000K сив
В наличност
LED Димируемо таванно осветително тяло LED/42W/230V 3000K матов хром
В наличност
Eglo 901492 - LED панел за повърхностен монтаж MORADILLO LED/32,5W/230V 60x60 cm бял
В наличност
Brilagi - димируемо LED осветително тяло GLASS POOL DOUBLE LED/80W/230V 60 cm бежово + с дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - Димируемо LED осветително тяло SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 64x64 cm + дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Eglo - LED повърхностно монтиран панел SALOBRENA LED/31W/230V кафяв
Дърво, топло бяла светлина, студено бялa светлина
В наличност
Eglo - LED RGBW панел SALOBRENA-C 34W 230V кафяв с DO
Топло бяла светлина
В наличностБезплатна доставка
Eglo - LED RGBW димируем панел SALOBRENA-C LED/30,5W/230V кафяв + DO
Дърво, топло бяла светлина
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED Плафониера SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 64x64 см кафяв
В наличност
Eglo 901495 - LED панел за повърхностен монтаж MORADILLO LED/28W/230V 120x15 cm бял
В наличност
Eglo 33254-LED RGBW Димируемо таванно осветително тяло CAPASSO-C LED/17W/230V Ø34 см
В наличност
Osram - LED таванно осветително тяло CEILING LUXO LED/18W/230V Ø 32 см златно
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
COSING - Детски стол за хранене 2 в 1 Viktoria бук/сив
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
Atmosphera - Огледало AIDAN 68x50 см
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
Philips - Свързващо устройство Hue BRIDGE PRO, черно
В наличностБезплатна доставка
Шкаф за пералня с място за съхранение 88,3x93,5 см бял/орех
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Етажерка TRIO 54x87 см кафяв/бял
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Градинска камина COLORADO MESH 160 см
Стомана
В наличност
Lionelo - Бебешко креватче 3 в 1 AURORA бежово
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Етажерка за книги TRIO 108x105 см кафяв
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Brilagi - LED огледало за баня LECCO LED/25W/230V 50x80 cm IP44 CRI 90 димируемо + CCT
В наличностБезплатна доставка
LED Крушка ECOLINE GU10/8,5W/230V 4000K - Brilagi
GU10, LED
В наличност
Сгъваеми стълби 5 стъпала 180x51 см
В наличностVilleroy & Boch 922169D8 - Бутон за промиване VICONNECT антрацит/матов хром
В наличност
Етажерка TRIO 55x119 см кафяв
Модерни, мат, от дъб
В наличност
