
Eglo - LED Димируем панел SALOBRENA-TW LED/32,5W/230V тъмнокафяв + д.у.
Дърво, топло бяла светлина, студено бялa светлина
В наличностБезплатна доставкаПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Модерен панел за повърхностен монтаж, идеален за дневната. Материал: дървесен фурнир.
| Основен материал на осветлението | Дърво |
|---|---|
| Цветова температура | Топло бяла светлина, Студено бялa светлина |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 31 W, 31 W, 31 W, 31 W, 31 W, 31 W, 31 W, 31 W, 31 W, 31 W, 31 W, 31 W |
| Среден живот на ресурса | 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h |
| Температура на светлината | 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Дървен декор | Орех, Орех, Орех, Орех, Орех, Орех, Орех, Орех, Орех, Орех, Орех, Орех |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Еквивалент на класическата крушка | 285 W, 285 W, 285 W, 285 W, 285 W, 285 W, 285 W, 285 W, 285 W, 285 W, 285 W, 285 W |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Общ светлинен поток | 4100 lm, 4100 lm, 4100 lm, 4100 lm, 4100 lm, 4100 lm, 4100 lm, 4100 lm, 4100 lm, 4100 lm, 4100 lm, 4100 lm |
| Тип | LED панел за повърхностен монтаж, LED панел за повърхностен монтаж, LED панел за повърхностен монтаж, LED панел за повърхностен монтаж, LED панел за повърхностен монтаж, LED панел за повърхностен монтаж, LED панел за повърхностен монтаж, LED панел за повърхностен монтаж, LED панел за повърхностен монтаж, LED панел за повърхностен монтаж, LED панел за повърхностен монтаж, LED панел за повърхностен монтаж |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Максимална входяща мощност на източника | 31 W, 31 W, 31 W, 31 W, 31 W, 31 W, 31 W, 31 W, 31 W, 31 W, 31 W, 31 W |
| Брой цикли на превключване | 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF |
| Форма | Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Метод на монтаж | Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 31 W, 31 W, 31 W, 31 W, 31 W, 31 W, 31 W, 31 W, 31 W, 31 W, 31 W, 31 W |
| Series | SALOBRENA WOOD Eglo, SALOBRENA WOOD Eglo, SALOBRENA WOOD Eglo, SALOBRENA WOOD Eglo, SALOBRENA WOOD Eglo, SALOBRENA WOOD Eglo, SALOBRENA WOOD Eglo, SALOBRENA WOOD Eglo, SALOBRENA WOOD Eglo, SALOBRENA WOOD Eglo, SALOBRENA WOOD Eglo, SALOBRENA WOOD Eglo |
| Производител | Eglo |

Дърво, топло бяла светлина, студено бялa светлина
В наличностБезплатна доставка
Дърво, топло бяла светлина
В наличностБезплатна доставка
Топло бяла светлина
В наличностБезплатна доставка
Дърво, топло бяла светлина, студено бялa светлина
В наличност
Дърво, топло бяла светлина
В наличностБезплатна доставка
Дърво, топло бяла светлина, студено бялa светлина
В наличностБезплатна доставка
Дърво, топло бяла светлина
В наличностБезплатна доставка
Дърво, топло бяла светлина
В наличностБезплатна доставка
Дърво, топло бяла светлина, студено бялa светлина
В наличност
Дърво, топло бяла светлина
В наличност
Дърво
В наличностБезплатна доставка
Дърво, топло бяла светлина
В наличност
Дърво, топло бяла светлина
В наличност
Дърво, топло бяла светлина
В наличност


Топло бяла светлина, студено бялa светлина
В наличност


Топло бяла светлина
В наличност












Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Дърво, без колела, с маса
В наличност
Комплекти
В наличност
Малък
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
