
Eglo LED RGBW панел SALOBRENA-C 16W 230V тъмнокафяв + дистанционно
Дърво, топло бяла светлина
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Подобрете живота си с интелигентни продукти. Спестяване на енергия и опазване на околната среда, ефективно подобряване на качеството на живот и удовлетворяване на различните нужди на клиентите, което интелигентното осветление предлага на всеки потребител. Използва високоефективен LED източник на светлина с добро цветопредаване, висока яркост, енергоспестяване и щадящо отношение към околната среда. Възможност за регулиране на яркостта и цветната температура от топла до студено бяла светлина. Функция RGB - избор до 16 милиона цвята. Управление чрез приложението AigoSmart (за iOS и Android). Съвместим с Amazon Alexa и Google Assistant.
| Цветова температура | Топло бяла светлина |
|---|---|
| Максимална входяща мощност на лампата | 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W |
| Цокъл | E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27 |
| Входяща мощност | 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W |
| Среден живот на ресурса | 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h |
| Температура на светлината | 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Защита срещу проникване | IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54 |
| Общ светлинен поток | 1500 lm, 1500 lm, 1500 lm, 1500 lm, 1500 lm, 1500 lm, 1500 lm, 1500 lm, 1500 lm, 1500 lm, 1500 lm, 1500 lm |
| Тип | Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик |
| Функция | RGB/LED технолигия/Alexa, RGB/LED технолигия/Alexa, RGB/LED технолигия/Alexa, RGB/LED технолигия/Alexa, RGB/LED технолигия/Alexa, RGB/LED технолигия/Alexa, RGB/LED технолигия/Alexa, RGB/LED технолигия/Alexa, RGB/LED технолигия/Alexa, RGB/LED технолигия/Alexa, RGB/LED технолигия/Alexa, RGB/LED технолигия/Alexa |
| Еквивалент на класическата крушка | 98 W, 98 W, 98 W, 98 W, 98 W, 98 W, 98 W, 98 W, 98 W, 98 W, 98 W, 98 W |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W |
| Брой цикли на превключване | 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF |
| Форма | Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен |
| Ъгъл на лъча | 180 °, 180 °, 180 °, 180 °, 180 °, 180 °, 180 °, 180 °, 180 °, 180 °, 180 °, 180 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Series | OUTDOOR SOCKET Brilagi, OUTDOOR SOCKET Brilagi, OUTDOOR SOCKET Brilagi, OUTDOOR SOCKET Brilagi, OUTDOOR SOCKET Brilagi, OUTDOOR SOCKET Brilagi, OUTDOOR SOCKET Brilagi, OUTDOOR SOCKET Brilagi, OUTDOOR SOCKET Brilagi, OUTDOOR SOCKET Brilagi, OUTDOOR SOCKET Brilagi, OUTDOOR SOCKET Brilagi |
| Производител | Brilagi |

Дърво, топло бяла светлина
В наличност
Топло бяла светлина
В наличностБезплатна доставка
Дърво, топло бяла светлина, студено бялa светлина
В наличност
Дърво, топло бяла светлина
В наличностБезплатна доставка




Дърво, топло бяла светлина, студено бялa светлина
В наличностБезплатна доставка
Дърво, топло бяла светлина
В наличностБезплатна доставка
Дърво, топло бяла светлина
В наличностБезплатна доставка
Дърво, топло бяла светлина, студено бялa светлина
В наличност





Топло бяла светлина, студено бялa светлина
В наличност




Дърво, топло бяла светлина
В наличност



Дърво
В наличност
Дърво, топло бяла светлина
В наличност



Дърво, топло бяла светлина
В наличностБезплатна доставка

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплекти
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Малък
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
