
Eglo - LED RGBW панел SALOBRENA-C 21W 230V 2700-6500K кафяв + DO
Дърво, топло бяла светлина
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Димируем панел с модерен LED дизайн. Панелът може да се димира с помощта на стенен димер (не е включен в комплекта). Включен е вграденият икономичен LED източник. Материал: дървесен фурнир.
| Основен материал на осветлението | Дърво |
|---|---|
| Максимална входяща мощност на източника | 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W |
| Брой цикли на превключване | 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF |
| Форма | Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Място | Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня |
| Метод на монтаж | Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W |
| Общ светлинен поток | 3000 lm, 3000 lm, 3000 lm, 3000 lm, 3000 lm, 3000 lm, 3000 lm, 3000 lm, 3000 lm, 3000 lm, 3000 lm, 3000 lm |
| Тип | LED панел за повърхностен монтаж, LED панел за повърхностен монтаж, LED панел за повърхностен монтаж, LED панел за повърхностен монтаж, LED панел за повърхностен монтаж, LED панел за повърхностен монтаж, LED панел за повърхностен монтаж, LED панел за повърхностен монтаж, LED панел за повърхностен монтаж, LED панел за повърхностен монтаж, LED панел за повърхностен монтаж, LED панел за повърхностен монтаж |
| Функция | LED технолигия/Димируем, без димер, LED технолигия/Димируем, без димер, LED технолигия/Димируем, без димер, LED технолигия/Димируем, без димер, LED технолигия/Димируем, без димер, LED технолигия/Димируем, без димер, LED технолигия/Димируем, без димер, LED технолигия/Димируем, без димер, LED технолигия/Димируем, без димер, LED технолигия/Димируем, без димер, LED технолигия/Димируем, без димер, LED технолигия/Димируем, без димер |
| Среден живот на ресурса | 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h |
| Температура на светлината | 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Дървен декор | Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 200 W, 200 W, 200 W, 200 W, 200 W, 200 W, 200 W, 200 W, 200 W, 200 W, 200 W, 200 W |
| Series | SALOBRENA WOOD Eglo, SALOBRENA WOOD Eglo, SALOBRENA WOOD Eglo, SALOBRENA WOOD Eglo, SALOBRENA WOOD Eglo, SALOBRENA WOOD Eglo, SALOBRENA WOOD Eglo, SALOBRENA WOOD Eglo, SALOBRENA WOOD Eglo, SALOBRENA WOOD Eglo, SALOBRENA WOOD Eglo, SALOBRENA WOOD Eglo |
| Производител | Eglo |

Дърво, топло бяла светлина
В наличност
Дърво, топло бяла светлина
В наличност
Дърво, топло бяла светлина
В наличностБезплатна доставка
Дърво, топло бяла светлина, студено бялa светлина
В наличност
Топло бяла светлина
В наличностБезплатна доставка
Дърво, топло бяла светлина, студено бялa светлина
В наличност
Дърво, топло бяла светлина
В наличностБезплатна доставка
Дърво, топло бяла светлина, студено бялa светлина
В наличностБезплатна доставка
Дърво, топло бяла светлина
В наличностБезплатна доставка
Дърво, топло бяла светлина
В наличностБезплатна доставка
Дърво, топло бяла светлина, студено бялa светлина
В наличност
Дърво, топло бяла светлина
В наличност
Дърво, топло бяла светлина
В наличност
Топло бяла светлина, студено бялa светлина
В наличност



Топло бяла светлина
В наличност

Дърво, топло бяла светлина
В наличност
Топло бяла светлина
В наличностБезплатна доставка







Топло бяла светлина
В наличност



Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Дърво, без колела, с маса
В наличност
Комплекти
В наличност
Малък
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
