
Плафон ЛАУРА, бял/сребро, 4xE14
Метал
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Модерно таванно осветително тяло. Може да се димира в 3 стъпки (25 % / 50 % / 100 %) с помощта на стенен димер. Функцията за памет запомня последните използвани настройки и ги запазва при следващо включване. Отделните части на осветителното тяло могат да се завъртат и да се регулират точно според вашите изисквания.
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Тип | Лампа |
| Стил | Други |
| Място | Всекидневна стая/Спалня |
| Функция | LED технолигия/Постепенно димируем/Димируем, без димер |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 42 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 42 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 335 W |
| Температура на светлината | 3000 K |
| Общ светлинен поток | 4800 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Ъгъл на лъча | 90 ° |
| Среден живот на ресурса | 20000 h |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 42 W |
| Series | FRAME Briloner |
| Производител | Výrobce po 1 ks |

Метал

LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Метал, LED лампи, дистанционно управление
В наличност
Модерни
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, халогенни
В наличност

Модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
LED лампи
В наличностБезплатна доставка

LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност
Стъкло, кръгъл, квадратен
В наличност
Модерни, LED лампи, дърво
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, пластмаса, кръгъл
В наличност
Стъкло
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Метал

Кръгъл
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, кръгъл
В наличност
Стъкло
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Кръгъл
В наличност
Метал, LED лампи, ключ за осветление
Безплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Стъкло, модерни
В наличност
Стъкло
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Комплекти
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка

Лъжици, вилици, комплект
В наличност
Студено бялa светлина
В наличност
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
230V
В наличност
Мат, от орех
В наличност



Цифрови будилници
В наличност

Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка
E27, LED
В наличност
Малък
В наличност