
Сиво LED осветително тяло за таван FUEVA 5 – EGLO
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Brilliant, който имаме на склад на цена 123.55 и с гаранция от 3 години.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Лека форма | Кръгъл, Атипичен |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Единичени |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 40 W |
| Температура на светлината | 3000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Общ светлинен поток | 5000 lm |
| Тип | Лампа |
| Функция | LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 345 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 40 W |
| Форма | Кръгъл |
| Стил | Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 40 W |
| Series | UP Brilliant, LABYRINTH Brilliant |
| Производител | Brilliant |

Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, кръгъл, спалня и дневна
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
230V
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Кръгъл
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Пластмаса, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи
В наличностБезплатна доставка

LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност
Кръгъл
В наличност

LED лампи, 230V
В наличност
Ключ за осветление, спалня и дневна, единичен
В наличност
Стъкло, модерни, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, пластмаса, кръгъл
В наличност
Скандинавски

Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност

Стъкло, модерни
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Модерни, LED лампи

Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Модерни, LED лампи, дърво
В наличностБезплатна доставка
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка

Комплекти
В наличност
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Студено бялa светлина
В наличност
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Цифрови будилници
В наличност
230V
В наличност
Мат, от орех
В наличност




Малък
В наличност
Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, от дъб
В наличност