
82,23 €
160,83 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Модерно таванно осветително тяло. Възможност за димиране в 3 стъпки (25 % / 50 % / 100 %) чрез стенен димер. Функцията за запаметяване помни последните използвани настройки и ги запазва за следващо включване. Отделните части на осветителното тяло могат да се завъртат и регулират, за да отговарят точно на вашите изисквания.
| Тип | Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа |
|---|---|
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня |
| Функция | LED технолигия/Постепенно димируем/Димируем, без димер, LED технолигия/Постепенно димируем/Димируем, без димер, LED технолигия/Постепенно димируем/Димируем, без димер, LED технолигия/Постепенно димируем/Димируем, без димер, LED технолигия/Постепенно димируем/Димируем, без димер, LED технолигия/Постепенно димируем/Димируем, без димер, LED технолигия/Постепенно димируем/Димируем, без димер, LED технолигия/Постепенно димируем/Димируем, без димер, LED технолигия/Постепенно димируем/Димируем, без димер, LED технолигия/Постепенно димируем/Димируем, без димер, LED технолигия/Постепенно димируем/Димируем, без димер, LED технолигия/Постепенно димируем/Димируем, без димер |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 290 W, 290 W, 290 W, 290 W, 290 W, 290 W, 290 W, 290 W, 290 W, 290 W, 290 W, 290 W |
| Температура на светлината | 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K |
| Общ светлинен поток | 4200 lm, 4200 lm, 4200 lm, 4200 lm, 4200 lm, 4200 lm, 4200 lm, 4200 lm, 4200 lm, 4200 lm, 4200 lm, 4200 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Ъгъл на лъча | 90 °, 90 °, 90 °, 90 °, 90 °, 90 °, 90 °, 90 °, 90 °, 90 °, 90 °, 90 ° |
| Среден живот на ресурса | 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W |
| Series | FRAME Briloner, FRAME Briloner, FRAME Briloner, FRAME Briloner, FRAME Briloner, FRAME Briloner, FRAME Briloner, FRAME Briloner, FRAME Briloner, FRAME Briloner, FRAME Briloner, FRAME Briloner |
| Производител | Výrobce po 1 ks |





















Дърво, топло бяла светлина
В наличност











Дърво, без колела, с маса
В наличност
Комплекти
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Малък
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, от дъб
В наличност
GU10, LED
В наличност

