Продукти, които може да харесате
Rabalux 71311 - LED таванно осветително тяло THRAC LED/20W/230V матов хром
История на цените
- 2.05.2026 г. - 123,68 € / 241,9 лв.
- 20.09.2024 г. - 123,68 € / 241,9 лв.
Описание на продукта
Продукт директно от производителя Rabalux, който имаме на склад на цена 90.50 и с гаранция от 3 години.
Спецификации
| Основен материал на осветлението | Метал |
|---|---|
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Лека форма | Кръгъл |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Единичени |
| Цвят | Сив |
| Тип | Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа |
| Място | Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 95 W, 95 W, 95 W, 95 W, 95 W, 95 W, 95 W, 95 W, 95 W, 95 W, 95 W, 95 W |
| Температура на светлината | 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K |
| Общ светлинен поток | 1350 lm, 1350 lm, 1350 lm, 1350 lm, 1350 lm, 1350 lm, 1350 lm, 1350 lm, 1350 lm, 1350 lm, 1350 lm, 1350 lm |
| Среден живот на ресурса | 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Series | THRIC Rabalux, THRIC Rabalux, THRIC Rabalux, THRIC Rabalux, THRIC Rabalux, THRIC Rabalux, THRIC Rabalux, THRIC Rabalux, THRIC Rabalux, THRIC Rabalux, THRIC Rabalux, THRIC Rabalux |
| Производител | Rabalux |
Препоръчва се

Brilagi - LED димируемо осветително тяло VIRELA LED/86W/230V 3000-6000K Ø 50 cm + дистанционно управление
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Индустриален таванен аплик черен IP44 2-светлина - Charlois
Пластмаса, индустриални
В наличност
Винтидж таванна лампа черна със злато 50 см 3-светлина - Foglie
В наличност
Ръстичен таванен аплик бял 50 см - Drum Jute
Кръгъл
В наличност
Таванна лампа черна с орехово дърво, включваща LED 3-степенно димиране 2-светлини - Kane
Модерни, LED лампи, дърво
В наличностБезплатна доставка
Модерна таванна лампа черна с бяла 50см 3-светлина - Drum Duo
Стъкло, модерни
В наличност
Таванно осветление в стил Арт Деко, месинг с кехлибарено стъкло - Busa
Стъкло, модерни, ретро
В наличност
Модерна таванна лампа бяла 25 см IP44 - Walden
Модерни
В наличност
Модерна таванна лампа черна 60 см вкл. LED с 3-степенно димиране - Morning
Модерни, LED лампи
В наличност
Таванна лампа в стил Арт Деко черна с опушено стъкло - Busa
Стъкло
В наличност
Модерна таванна лампа черна 2-лампи регулируема правоъгълна - Jeana
Модерни, индустриални
В наличност
Таванна лампа в стил арт деко черна с кехлибарено стъкло - Bizle
Стъкло
В наличност
Таванна лампа в стил арт деко черна с опушено стъкло - Karel
Стъкло
В наличност
Zuma Line C0389-01A-F7AC - таванно осветително тяло GEM 1xG9/28W/230V
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Таванна лампа черна вкл. LED 3-степенно димиране 2700-4000K с DIP превключвател - Keane
Метал, модерни, LED лампи
В наличност
Дизайнерска таванна лампа черна с кехлибарено стъкло 4-светлина - Uvas
Стъкло
В наличност
Модерна таванна лампа черна с бяла 25 см IP44 - Walden
Модерни
В наличност
Индустриален плафон тъмно бронз 6 лампи - Сидни
Индустриални
В наличност
Таванна лампа бяла 40 см с LED - Drum LED
LED лампи, кръгъл
В наличност
Brilagi - LED таванно осветително CARVALHO 2xE27/60W/230V дъб Ø37,5 см
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Таванна лампа черна 78 см с LED 3-степенен димер - Rowin
Пластмаса, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Арт Деко плафон месинг с прозрачно стъкло - Karel
Стъкло, кухня
В наличност
Плафонен полилей LAVA 3xG9/8W/230V бронзов/опушено бежово
230V
В наличностБезплатна доставка
Таванна лампа в стил арт деко черна с опушено стъкло 3-светлина кръгла - Vidro
Стъкло, кръгъл
В наличност
Класически плафон златен със стъкло - Медуза
Стъкло
В наличност
Модерна таванна лампа месинг с кехлибарено стъкло 6 светлини - Ryan
Стъкло, модерни
В наличност
Модерна таванна лампа бронз кръгла - Facil
Модерни, кръгъл
В наличност
Japandi плафон бежов 3 светлини - Multi Bida
LED лампи, скандинавски, кръгъл
В наличност
Плафон ANTONIO 3xE14/40W/230V дъб, приспособен към таван
Ключ за осветление, дърво, 230V
В наличностБезплатна доставка
Таванно осветление в стил Арт Деко черно с димно стъкло 4-светлинно - Vidro
Стъкло
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

Екстериорен стълб с контакти SYDNEY 4Z SCHUKO 230V IP44
В наличност
Aigostar - LED RGBW регулируемо таванно осветление 24W 230V 3000-6500K бяло+DO
Студено бялa светлина
В наличност
Lamart - К-кт прибори от неръждаема стомана 24 бр.
Лъжици, вилици, комплект
В наличност
Tefal - Електрическа фурна 39 l OPTIMO 2000W черен
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
Winner Group - Будилник с LCD дисплей и термометър 2xAAA черен
Радио будилник, модерни
В наличност
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
Декорация за стена 58x92 см Дървото на живота дърво/метал
Дърво, метал
В наличност
Rabalux 4120 - Солна лампа ROCK 1xE14/15W/230V
230V
В наличност
Електрически уловител на насекоми 2x20W/230V, 150 м² покритие
В наличност
Обувница BOTARO бяла
С рафтове, шкафове, индустриални
В наличностБезплатна доставка
Solight 5B304 - Контакт за влажна среда IP54
В наличност
LED Крушка ECOLINE A60 E27/10W/230V 3000K - Brilagi
E27, LED
В наличност
Стояща закачалка 188x49 см венге
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Lionelo - Пътна кошара SVEN PLUS бежова
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - соларен LED декоративен гирлянд BUBBLE, 50 LED/8 функции, 7 m, IP65, топла бяла светлина
В наличност








