
Telefunken 316108TF - LED RGBW димируема таванна лампа FRAME LED/40W/230V хром
История на цените
- 4.04.2026 г. - 69,83 € / 136,58 лв.
- 17.03.2026 г. - 69,83 € / 136,58 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Модерно таванно осветително тяло с вграден LED източник.Благодарение на RGB функцията можете свободно да променяте цвета на светлината.Регулируема цветна температура: 3000 - 6500K.Възможност за плавно затъмняване на яркостта.Управление чрез приложението TUYA (съвместимо с iOS и Android).Лесно свързване с приложението - просто свържете устройството с вашата Wi-Fi мрежа.
Спецификации
| Тип | Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа |
|---|---|
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня |
| Функция | LED технолигия/Димиране чрез мобилен телефон/Управление чрез телефон, LED технолигия/Димиране чрез мобилен телефон/Управление чрез телефон, LED технолигия/Димиране чрез мобилен телефон/Управление чрез телефон, LED технолигия/Димиране чрез мобилен телефон/Управление чрез телефон, LED технолигия/Димиране чрез мобилен телефон/Управление чрез телефон, LED технолигия/Димиране чрез мобилен телефон/Управление чрез телефон, LED технолигия/Димиране чрез мобилен телефон/Управление чрез телефон, LED технолигия/Димиране чрез мобилен телефон/Управление чрез телефон, LED технолигия/Димиране чрез мобилен телефон/Управление чрез телефон, LED технолигия/Димиране чрез мобилен телефон/Управление чрез телефон, LED технолигия/Димиране чрез мобилен телефон/Управление чрез телефон, LED технолигия/Димиране чрез мобилен телефон/Управление чрез телефон |
| Форма | Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 305 W, 305 W, 305 W, 305 W, 305 W, 305 W, 305 W, 305 W, 305 W, 305 W, 305 W, 305 W |
| Температура на светлината | 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K |
| Общ светлинен поток | 4400 lm, 4400 lm, 4400 lm, 4400 lm, 4400 lm, 4400 lm, 4400 lm, 4400 lm, 4400 lm, 4400 lm, 4400 lm, 4400 lm |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W |
| Series | FRAME Briloner, FRAME Briloner, FRAME Briloner, FRAME Briloner, FRAME Briloner, FRAME Briloner, FRAME Briloner, FRAME Briloner, FRAME Briloner, FRAME Briloner, FRAME Briloner, FRAME Briloner |
| Производител | Telefunken |
Подобни продукти


LED Лампа за окачен таван FINITY LED/6W/230V 3000K
В наличност
LED димируемо таванно осветително тяло LED/36W/230V 3000K матов хром
В наличност
Eglo 79469 - LED Димируем плафон POZZALLO LED/21W/230V + д.у.
Топло бяла светлина
В наличност
Brilagi - LED таванно осветително тяло MODERN MINI LED/65W/230V 3000-6000K + дистанционно управление
В наличност
Brilo - LED плафон CTS LED/21W/230V 3000/4000K диаметър 37 см матов хром
В наличност
LED таванно осветително тяло LED/12W/230V Ø 32 см сиво/сребристо
В наличност
Osram - LED таванно осветително тяло CEILING LUXO LED/18W/230V Ø 32 см златно
В наличност
Brilagi - LED таванен плафон LUCIA LED/60W/230V Ø 59 см кафяв с възможност за димиране + дистанционно управление
В наличност
Eglo 901408 - LED Вградено таванно осветително тяло FUEVA LED/6,3W/230V 11,9x11,9 cm хром
В наличност
LED Димируем таванен плафон LED/12W/230V 3000K матов хром
В наличност
LED Лампа за окачен таван SLATER LED/12W/230V 4500K Ø 12 см
В наличност
Aigostar LED панел 40W 230V 6500K 60x60см бял
В наличност
Brilagi - LED Плафониера SLIMFRAME LED/25W/230V 30x30 см бял
В наличност
Globo 48558-48 - LED таванно осветление EILA LED/48W/230V пр.48 см + DO
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - Димируемо LED осветително тяло PILANA LED/48W/230V дъб/бяло Ø 40 см + дистанционно управление
Метал
В наличност
Eglo 33254-LED RGBW Димируемо таванно осветително тяло CAPASSO-C LED/17W/230V Ø34 см
В наличност
Brilagi - LED с димер полилей на кабел FALCON SLIM LED/78W/230V 50x50 cm бял + с дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Globo 67381-16 - LED таванно осветително тяло WILTON LED/16W/230V 3000/4000/6000K
В наличност
LED Димируем плафон LED/70W/230V 3000-6500K бял + дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Eglo - LED RGBW димируем панел SALOBRENA-C LED/16W/230V кафяв + DO
Дърво, топло бяла светлина
В наличност
Searchlight 26185-415 - LED димируем таванен плафон SATELLITE 25W/230V 3000-6000K + дистанционно управление
В наличност
Вградено LED осветително тяло NEXXO LED/18W/230V 3000/3500/4000K сребристо 22,5x22,5 cm
Топло бяла светлина, бяла дневна светлина
В наличност
Brilliant - димируем LED плафон TUCO LED/20W/230V Ø 29,5 cm бял/бежов
В наличност
Brilagi - LED плафон LUCIA LED/24W/230V Ø 31 см бежов
В наличност
Brilagi - LED Плафониера SLIMFRAME LED/58W/230V 60x60 см бял
В наличност
Orion- LED таванно/подвесно осветително тяло 2 в 1 PALKKI LED/38W/230V 3000/4000/5000K бяло
В наличностБезплатна доставка
Rabalux 75032 - LED Плафон за баня ZOYA LED/18W/230V IP44 бял
В наличност
Eglo 901401 - LED вградено осветително тяло FUEVA LED/10,5W/230V 16,6x16,6 cm черно
В наличност
Смарт плафон бежов 35 см вкл. LED и дистанционно управление - Flat Drum
В наличност
Eglo 901409 - LED вградено осветително тяло FUEVA LED/10,5W/230V 16,6x16,6 cm хром
В наличност
LED Димируемо таванно осветително тяло LED/120W/230V 3000-6500K + дистанционно управление
В наличностБезплатна доставкаНай-добрите продукти от Lampite.bg

К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
COSING - Детски стол за хранене 2 в 1 Viktoria бук/сив
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
Atmosphera - Огледало AIDAN 68x50 см
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
Philips - Свързващо устройство Hue BRIDGE PRO, черно
В наличностБезплатна доставка
Шкаф за пералня с място за съхранение 88,3x93,5 см бял/орех
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Етажерка TRIO 54x87 см кафяв/бял
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Градинска камина COLORADO MESH 160 см
Стомана
В наличност
Lionelo - Бебешко креватче 3 в 1 AURORA бежово
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Етажерка за книги TRIO 108x105 см кафяв
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Brilagi - LED огледало за баня LECCO LED/25W/230V 50x80 cm IP44 CRI 90 димируемо + CCT
В наличностБезплатна доставка
LED Крушка ECOLINE GU10/8,5W/230V 4000K - Brilagi
GU10, LED
В наличност
Сгъваеми стълби 5 стъпала 180x51 см
В наличностVilleroy & Boch 922169D8 - Бутон за промиване VICONNECT антрацит/матов хром
В наличност
Ravak X01314 - Висококачествен сифон за душ-ваничка с диаметър 11,6 см, полирано хромиране
В наличност
