
Аплик APP1010-2W Gold
Стъкло, метал, модерни
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Globo, който имаме на склад на цена 13.64 и с гаранция от 3 години.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Цокъл | GU10 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Тип | Стенен спот |
| Функция | Превключвател на тялото на лампата |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 25 W |
| Стил | Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Series | ROBBY Globo |
| Производител | Globo |

Стъкло, метал, модерни
В наличност
Стъкло, модерни
В наличност
Ключ за осветление, дърво, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
Метал, модерни, ключ за осветление

Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Стъкло, модерни
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Модерни
В наличност
Дърво
В наличност
Модерни, LED лампи

Пластмаса, LED лампи
В наличност
LED лампи

LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
230V
В наличност

Ретро


Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Модерни, LED лампи, топло бяла светлина
В наличност

Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
LED лампи
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Модерни
В наличност
230V
В наличност
LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
LED лампи, 230V, спалня и дневна
В наличност
Комплекти
В наличност

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност


Многофункционален
В наличностБезплатна доставка

Модерни, метал, плат
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
E27, LED
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Тенджери, неръждаема стомана, комплекти
В наличностБезплатна доставка

