
Индустриална стенна лампа ръждиво кафява IP44 - Shell
Индустриални
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Осветителното тяло е изработено от борова дървесина с декор в цвят череша.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Тип | Аплик |
| Стил | Класически |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Дървен декор | Бор |
| Форма | Полукръгъл |
| Цокъл | E27 |
| Максимална входяща мощност на източника | 60 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Series | ORBIS Brilagi |
| Производител | Brilagi |

Индустриални
В наличност
Пластмаса, индустриални
В наличност
Модерни
В наличност
Стъкло, индустриални
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Стъкло, индустриални
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Индустриални
В наличност
Модерни, в джапанди стил
В наличност
Модерни
В наличност
Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Хартия, 230V, спалня и дневна
В наличност
Модерни
В наличност
Стъкло, модерни, рустик
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Стъкло, модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Стъкло, индустриални
В наличност
Стъкло, модерни
В наличност
Стъкло, индустриални
В наличност
Индустриални
В наличност
Метал, модерни, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Комплекти
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка


Многофункционален
В наличностБезплатна доставка



Малък
В наличност
G4, затъмняващи се, топло бяло (2800 - 3300К)
В наличност
Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка

Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Повивалник, висящи
В наличност