
Индустриален плафон Ръждиво кафяв IP44 2-светлина - Charlois
Стъкло, индустриални
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
EyeComfort - светлината е нежна към очите.Лампата е димируема в 3 стъпки.Дълъг живот на източника на светлина.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Лека форма | Кръгъл |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Единичени |
| Стил | Други |
| Тип | Лампа |
| Място | Всекидневна стая/Спалня |
| Функция | LED технолигия/Постепенно димируем |
| Форма | Кръгъл |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 15 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 15 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 90 W |
| Температура на светлината | 2700 K |
| Общ светлинен поток | 1300 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Среден живот на ресурса | 20000 h |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Гаранционен срок | 60 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 15 W |
| Series | SUPERSLIM Philips Massive |
| Производител | Philips |

Стъкло, индустриални
В наличност
В джапанди стил
В наличност
Ключ за осветление, дърво, атипичен
В наличностБезплатна доставка
Метал, модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, кръгъл
В наличност
Метал, модерни, в джапанди стил
В наличност
Стъкло, метал, индустриални
В наличност
Стъкло, кухня
В наличност
Метал, модерни, 230V
В наличност
Стъкло, метал, модерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност
Стъкло, ретро, кръгъл
В наличност
Индустриални
В наличност
LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка

Метал, пластмаса, модерни
В наличност
Стъкло, модерни, ключ за осветление
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Метал, модерни, индустриални
В наличност
Метал, модерни, LED лампи
В наличност
Стъкло, ретро, кръгъл
В наличност
Стъкло, модерни, ретро
В наличност
Стъкло, модерни
В наличност
Модерни, LED лампи, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, скандинавски, ориенталски
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност

Метал, модерни, LED лампи
В наличност
Комплекти
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност



Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка



Малък
В наличност

Повивалник, висящи
В наличност
Диаметър
В наличност
Мелнички за сол, мелнички за пипер, неръждаема стомана
В наличност
