
Rabalux 71016 - LED Димируем плафон FAUSTINE LED/30W/230V + д.у.
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличностБезплатна доставкаПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Просто модерно таванно осветително тяло. Защитено срещу влага (IP44). Регулируема цветна температура с превключвател от задната страна на осветителното тяло (3000 / 4000K). Точно възпроизвеждане на цветовете (CRI 90). Налични в няколко цветови варианта.
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Лека форма | Кръгъл |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Единичени |
| Температура на светлината | 4000/3000 |
| Общ светлинен поток | 698 lm |
| Тип | Лампа |
| Функция | LED технолигия |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 12 W |
| Стил | Други |
| Еквивалент на класическата крушка | 50 W |
| Напрежение | 230 V |
| Място | Баня |
| Входяща мощност | 12 W |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 90 Ra |
| Максимална входяща мощност на източника | 12 W |
| Форма | Кръгъл |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP44 |
| Series | FRISBI Redo, EGO Redo |
| Производител | REDO |

LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Метал, пластмаса, модерни
В наличност
LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, кръгъл, спалня и дневна
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Метал, модерни, LED лампи
В наличност
Стъкло, модерни, кръгъл
В наличност
Метал, модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Хартия, модерни, 230V
В наличност
Стъкло, кухня
В наличност
Стъкло, ретро, кръгъл
В наличност
LED лампи, скандинавски, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Метал, модерни, LED лампи
В наличност
Стъкло, индустриални
В наличност
Ключ за осветление, дърво, 230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Стъкло, метал, индустриални
В наличност
Метал, модерни, LED лампи
В наличност
Метал, модерни, дърво
В наличност
Стъкло, модерни, LED лампи
В наличност
Стъкло, модерни, ретро
В наличност
В джапанди стил
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Стъкло, модерни
В наличност
Стъкло
В наличност
Стъкло
В наличност
Стъкло, метал, модерни
В наличност
Пластмаса, модерни
В наличност
Комплекти
В наличност


Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност



Многофункционален
В наличностБезплатна доставка


Модерни, метал, плат
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Модерни, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Комплекти, Чаши за кафе
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка