
Aigostar - LED вградено регулируемо осветление 6W 230V 2700-6500K бяло
История на цените
- 3.04.2026 г. - 13,22 € / 25,86 лв.
- 28.01.2026 г. - 13,22 € / 25,86 лв.
- 30.03.2025 г. - 13,24 € / 25,9 лв.
- 15.02.2025 г. - 11,2 € / 21,91 лв.
- 7.11.2024 г. - 13,24 € / 25,9 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Направете живота си по-приятен с интелигентните продукти на AIGOSTAR. Икономия на енергия и грижа за околната среда, ефективно подобряване на качеството на живот и удовлетворяване на различни нужди на клиентите, които всеки потребител може да се наслади с интелигентно осветление. Приемете високоефективен LED източник на светлина, с добро цветопредаване, висока яркост, икономия на електроенергия и екологична устойчивост. Възможност за регулиране на яркостта и цвета на светлината от топла до студена бяла. Управление чрез приложението AigoSmart (за iOS и Android). Свържете своя смартфон чрез Bluetooth. Съвместим с Amazon Alexa и Google Assistant.
Спецификации
| Тип | Лампа за вграждане/Екстериорна лампа, Лампа за вграждане/Екстериорна лампа, Лампа за вграждане/Екстериорна лампа, Лампа за вграждане/Екстериорна лампа, Лампа за вграждане/Екстериорна лампа, Лампа за вграждане/Екстериорна лампа, Лампа за вграждане/Екстериорна лампа, Лампа за вграждане/Екстериорна лампа, Лампа за вграждане/Екстериорна лампа, Лампа за вграждане/Екстериорна лампа, Лампа за вграждане/Екстериорна лампа, Лампа за вграждане/Екстериорна лампа |
|---|---|
| Място | Баня/Градина и пътеки/Всекидневна стая, Баня/Градина и пътеки/Всекидневна стая, Баня/Градина и пътеки/Всекидневна стая, Баня/Градина и пътеки/Всекидневна стая, Баня/Градина и пътеки/Всекидневна стая, Баня/Градина и пътеки/Всекидневна стая, Баня/Градина и пътеки/Всекидневна стая, Баня/Градина и пътеки/Всекидневна стая, Баня/Градина и пътеки/Всекидневна стая, Баня/Градина и пътеки/Всекидневна стая, Баня/Градина и пътеки/Всекидневна стая, Баня/Градина и пътеки/Всекидневна стая |
| Функция | LED технолигия/Димиране чрез мобилен телефон/Управление чрез телефон, LED технолигия/Димиране чрез мобилен телефон/Управление чрез телефон, LED технолигия/Димиране чрез мобилен телефон/Управление чрез телефон, LED технолигия/Димиране чрез мобилен телефон/Управление чрез телефон, LED технолигия/Димиране чрез мобилен телефон/Управление чрез телефон, LED технолигия/Димиране чрез мобилен телефон/Управление чрез телефон, LED технолигия/Димиране чрез мобилен телефон/Управление чрез телефон, LED технолигия/Димиране чрез мобилен телефон/Управление чрез телефон, LED технолигия/Димиране чрез мобилен телефон/Управление чрез телефон, LED технолигия/Димиране чрез мобилен телефон/Управление чрез телефон, LED технолигия/Димиране чрез мобилен телефон/Управление чрез телефон, LED технолигия/Димиране чрез мобилен телефон/Управление чрез телефон |
| Метод на монтаж | Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Монтажен отвор | 100 mm, 100 mm, 100 mm, 100 mm, 100 mm, 100 mm, 100 mm, 100 mm, 100 mm, 100 mm, 100 mm, 100 mm |
| Дълбочина на вграждане | 43,5 mm, 43,5 mm, 43,5 mm, 43,5 mm, 43,5 mm, 43,5 mm, 43,5 mm, 43,5 mm, 43,5 mm, 43,5 mm, 43,5 mm, 43,5 mm |
| Защита срещу проникване | IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 45 W, 45 W, 45 W, 45 W, 45 W, 45 W, 45 W, 45 W, 45 W, 45 W, 45 W, 45 W |
| Температура на светлината | 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K |
| Общ светлинен поток | 600 lm, 600 lm, 600 lm, 600 lm, 600 lm, 600 lm, 600 lm, 600 lm, 600 lm, 600 lm, 600 lm, 600 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Ъгъл на лъча | 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 ° |
| Среден живот на ресурса | 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h |
| Брой цикли на превключване | 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF |
| Количество в опаковката | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Series | CEILING Aigostar, RECESSED Aigostar, CEILING Aigostar, RECESSED Aigostar, CEILING Aigostar, RECESSED Aigostar, CEILING Aigostar, RECESSED Aigostar, CEILING Aigostar, RECESSED Aigostar, CEILING Aigostar, RECESSED Aigostar, CEILING Aigostar, RECESSED Aigostar, CEILING Aigostar, RECESSED Aigostar, CEILING Aigostar, RECESSED Aigostar, CEILING Aigostar, RECESSED Aigostar, CEILING Aigostar, RECESSED Aigostar, CEILING Aigostar, RECESSED Aigostar |
| Производител | Aigostar B.V. |
Подобни продукти


Aigostar - LED панел MESH, димируем, 36W, 230V, 120x30 см
Студено бялa светлина
В наличност
Brilagi- LED плафон TWISTER LED/75W/230V с регулируема яркост Ø 70 см бял + дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Brilo -LED RGB Димируем плафон CENTRO LED/24W/230V Wi-Fi Tuya + д.у.
В наличност
Ledvance - LED RGBW Димируем панел SMART+ PLANON LED/30W/230V Wi-Fi + д.у.
В наличностБезплатна доставка
Eglo 97921 - LED RGB димируемо таванно осветително тяло TOTARI-C LED/34W/230V + дистанционно управление
В наличност
Osram - LED панел за окачен таван ESSENTIAL LED/36W/230V 4000K 60x60 см
В наличност
Eglo 901311 - LED таванно осветително тяло FUEVA LED/7W/230V 2700/4000/6500K 15x15 cm бяло
В наличност
Brilagi-LED Димируемо осветително тяло POOL SMART LED/128W/230V 100 cm Wi-Fi Tuya+DO розово
В наличност
Brilagi-LED димируемо осветително тяло POOL SMART LED/128W/230V 100 cm Wi-Fi Tuya+DO бордо
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - Смарт димируемо таванно осветително тяло LED/24W/230V, диаметър 38 см, Wi-Fi (Tuya) + дистанционно управление
Студено бялa светлина
В наличност
Solight WD171 - LED плафон LED/12W/230V 3000/4000/6000K 17x17 cm бял
В наличност
Nanoleaf NF083E00-1SL - Комплект 3x димируеми LED RGBW крушки, LED/18W/230V, 2700-6500K, Wi-Fi
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - димируемо LED осветително тяло GLASS POOL DOUBLE LED/60W/230V 50 cm бежово + дистанционно управление
В наличност
Eglo 901514 -LED RGBW повърхностно монтиран таванен панел MORADILLO-Z LED/33W/230V 60x60 см бял
В наличностБезплатна доставка
Eglo 901491 - LED таванно осветително тяло MORADILLO LED/18,8W/230V 40x40 cm бяло
В наличност
Brilagi - LED таванно осветително тяло POOL LED/60W/230V 3000/4000/6000K 60 cm бордо
Топло бяла светлина
В наличност
Ledvance - LED Плафон LUNIVE LED/24W/230V
В наличност
Brilagi - Умен димируем таванен LED/36W/230V 53x53 cm Wi-Fi Tuya + ДУ
В наличност
Rabalux 71382 - димируемо таванно осветително тяло ELLINOR LED/40W/230V 3000-6500K + дистанционно
В наличност
Brilagi - димируемо LED осветително тяло GLASS POOL DOUBLE LED/60W/230V 50 см, бяло + дистанционно управление
В наличност
Eglo 901394-КОМПЛЕКТ 3xLED Вградено осветително тяло FUEVA LED/3,7W/230V Ø 8,8 см бяло
В наличност
Eglo 901513 -LED RGBW таванно осветително тяло MORADILLO-Z LED/19W/230V 40x40 см бяло
В наличност
Eglo 900717 - LED аплик ALAMILO LED/9,2W/230V бежов
В наличност
Brilagi-LED Таванно LED осветително тяло POOL, 128 W, 230 V, 3000/4500/6000 K, Ø 100 см, бежово
Топло бяла светлина, бяла дневна светлина
В наличност
Rabalux 71396 - LED таванно осветително тяло DEMIR LED/16W/230V 4000K
В наличност
Brilagi - LED таванно осветително тяло POOL LED, 60W, 230V, 3000/4500/6000K, Ø 60 см, бежово
Топло бяла светлина
В наличност
Eglo 901766 - LED таванно осветително тяло за баня FUEVA LED/10,5W/230V 22x22 cm IP44 хром
Метал
В наличност
Philips - LED RGB Димируем панел Hue SURIMU LED/60W/230V 2000-6500K
Топло бяла светлина, студено бялa светлина
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED таванно осветително тяло POOL LED/100W/230V 3000/4000/6000K 80 см кафяво
Топло бяла светлина
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - димируемо LED осветително тяло SLIMFRAME WOOD LED/36W/230V 49,5x49,5 cm + ДУ
В наличност
Ledvance - LED плафониера PLANON LED/22W/230W
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

Atmosphera - Огледало AIDAN 68x50 см
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
COSING - Детски стол за хранене 2 в 1 Viktoria бук/сив
Дърво, без колела, с маса
В наличност
К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
Fieldmann - Градинска къщичка
В наличност
Philips - Свързващо устройство Hue BRIDGE PRO, черно
В наличностБезплатна доставка
Шкаф за пералня с място за съхранение 88,3x93,5 см бял/орех
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Етажерка TRIO 54x87 см кафяв/бял
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Lionelo - Бебешко креватче 3 в 1 AURORA бежово
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Градинска камина COLORADO MESH 160 см
Стомана
В наличност
LED Крушка ECOLINE GU10/8,5W/230V 4000K - Brilagi
GU10, LED
В наличност
Brilagi - LED огледало за баня LECCO LED/25W/230V 50x80 cm IP44 CRI 90 димируемо + CCT
В наличностБезплатна доставка
Етажерка за книги TRIO 108x105 см кафяв
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Настолен грил на дървени въглища 4xAA/USB, черен
В наличностБезплатна доставка
