
Philips - LED Димируема лампа за баня SCENE SWITCH LED/15W/230V IP44
С IP44
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Philips, който имаме на склад на цена 16.49 и с гаранция от 3 години.
| Цокъл | Вграден LED модул |
|---|---|
| Входяща мощност | 23,5 W |
| Среден живот на ресурса | 15000 h |
| Температура на светлината | 3000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Общ светлинен поток | 1750 lm |
| Тип | Лампа |
| Функция | LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 125 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 23,5 W |
| Форма | Кръгъл |
| Ъгъл на лъча | 100 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Място | Спалня/Всекидневна стая/Коридор |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 23,5 W |
| Стил | Други |
| Series | MESON Philips |
| Производител | Philips |

С IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност

С IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност

Таванно осветление, с IP44
В наличност

Таванно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност



С IP44
В наличност
С IP44
В наличност


С IP44
В наличност

С IP44
В наличност

Осветление на тавана, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност

Стенно осветление, с IP44
В наличност

С IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност
Стенно осветление, с IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Комплекти
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Детски люлки
В наличност
Въртележки, от дърво
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Радио будилник, цифрови будилници
В наличност

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Студено бялa светлина
В наличност


С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличност

230V
В наличност