Продукти, които може да харесате
Не е в наличност
Aigostar - LED Лампа за огледало в баня LED/10W/230V 4000K 46,5 см IP44
40,91 €
История на цените
- 26.05.2026 г. - 41,36 € / 80,89 лв.
- 24.03.2025 г. - 41,36 € / 80,89 лв.
Описание на продукта
Идеално за осветление на огледалото в банята. Лесен за монтаж на стена или шкаф. Цвят на светлината: дневна бяла (4000K).
Спецификации
| С ip44 | Да |
|---|---|
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 10 W |
| Температура на светлината | 4000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP44 |
| Общ светлинен поток | 1150 lm |
| Тип | Осветление за огледало |
| Функция | LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 80 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 10 W |
| Форма | Правоъгълен |
| Ъгъл на лъча | 120 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Стил | Други |
| Място | Баня |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 10 W |
| Series | ASTEN Kanlux |
| Производител | Aigostar B.V. |
Препоръчва се

155 €
303,15 лв.
Комплект от 2 модерни наземни прожектора черни 50 см вкл. LED IP65 - Eline
В наличностБезплатна доставка
40,91 €
80,01 лв.
Аплик за баня ANITA 2xE14/40W/230V IP44
Стенно осветление, с IP44
В наличност
215 €
420,5 лв.
Комплект от 4 модерни наземни прожектора черни 30 см вкл. LED IP65 - Eline
В наличностБезплатна доставка
69,83 €
136,58 лв.
Brilagi-LED Осветление за огледало за баня AQUA LINE LED/18W/230V 60 cm IP44 черно
С IP44
В наличност
82,6 €
161,55 лв.
Philips - К-кт 3бр. LED димируеми лунички за баня LED/5,5W/230V 2700K IP65
Стенно осветление, с IP44
В наличност
90,5 €
177 лв.
Окачено осветително OAK SMOKY 2xE27/15W/230V IP54, Ø27,5 см, дъб/кафяво
Таванно осветление, с IP44
В наличност
44,95 €
87,91 лв.
Комплект от 6 вградени прожектори бели с LED 3-степенна димираща IP65 - Blanca
В наличност
42,95 €
84 лв.
Модерен прожектор за баня черен 3-светлина IP44 - Ducha
С IP44
В наличност
25,95 €27,95 €
50,75 лв.54,67 лв.
Модерен прожектор за баня черен 2-светлина IP44 - Ducha
С IP44
В наличност
111,53 €
218,13 лв.
DFTP by Nordlux - Полилей на кабел MIB 1xGU10/8W/230V черен
В наличностБезплатна доставка
82,27 €90,96 €
160,91 лв.177,9 лв.
Brilagi-LED Димируемо осветително тяло за баня FRAME SMART LED/50W/230V IP44 черно+ДУ
С IP44
В наличност
69,83 €
136,58 лв.
Brilagi - LED осветително тяло за баня FRAME LED/50W/230V 3000/4000/6000K 60x60 IP44
С IP44
В наличност
34,95 €38,95 €
68,36 лв.76,18 лв.
Комплект от 6 вградени прожектора бели кръгли GU10 50mm IP44 - Xena
С IP44
В наличност
31,95 €
62,49 лв.
Модерна таванна лампа златиста 31 см IP44 - Yuma
С IP44
В наличност
40,91 €
80,01 лв.
Brilagi - LED Лампа за баня ULTRA SLIM LED/24W/230V 42x42 см черен IP54
С IP44
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

2,89 €
5,65 лв.
К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
138,84 €
271,55 лв.
Solight DY10GSM - Дистанционно управляван контакт GSM
В наличностБезплатна доставка
40,91 €
80,01 лв.
Brilagi - Електрически капан за насекоми 2xUV/10W/230V 60 m2 черен
В наличност
130,09 €
254,43 лв.
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
122,2 €
239 лв.
Люлеещо кресло RESTLY бежово
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
24,38 €
47,68 лв.
Brilagi - LED външна гирлянда 10xLED/3xAA 3,2m IP44 топла бяла
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
32,64 €
63,84 лв.
Brilagi - LED електрически капан за насекоми UV 2xLED/7,5W/230V 90 m²
В наличност
16,07 €
31,43 лв.
Kliklap - Ретро сериен ключ без рамка № 5, бежов
В наличност
71,79 €
140,41 лв.
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
28,51 €
55,76 лв.
Brilagi - LED електрически уловител на насекоми UV 2xLED/5W/230V 70 m2
В наличност
28,51 €
55,76 лв.
LED преносима лампа с капан за насекоми LED/6W/1800 mAh IPX4 бяла/сива
В наличност
78,1 €152,9 €
152,75 лв.299,05 лв.
Електрически уред за борба с насекоми 2x20W/230V 180 м²
В наличност
20,62 €
40,33 лв.
Стенен часовник Ø 40 см, 1xAA, бронзов/бял
Стенни часовници
В наличност
20,25 €
39,61 лв.
К-кт 3 бр. LED крушки Philips A60 E27/8W/230V 2700K
E27, LED
В наличност
125,96 €
246,36 лв.
Масичка за кафе CUBE 50x110 см бял
Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка
102,89 €
201,24 лв.
Brilagi - LED огледало за баня CUNEO LED/19W/230V Ø 60 cm IP44 CRI 90 димируемо + CCT
⌀ 60 cм
В наличност
31,78 €
62,16 лв.
К-кт 6бр. LED крушки Philips GU10/4,6W/230V 2700K
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
10,29 €
20,13 лв.
Lamart - Електрическа мелничка за подправки 4xAA черна
Мелнички за сол, мелнички за пипер, неръждаема стомана
В наличност



























































