
Philips - LED Димируема лампа за баня SCENE SWITCH LED/15W/230V IP44
С IP44
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Потолен осветител, идеален за баня.Промяна на цветната температура чрез дистанционно управление.Цветна температура: 3000-6000K.Дистанционното управление е включено в комплекта.
| Разположение на осветлението в банята | Таванно осветление |
|---|---|
| С ip44 | Да |
| Стил | Други |
| Ъгъл на лъча | 110 ° |
| Място | Баня |
| Тип | Лампа |
| Функция | Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление |
| Еквивалент на класическата крушка | 130 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 18 W |
| Форма | Кръгъл |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 18 W |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 18 W |
| Среден живот на ресурса | 25000 h |
| Температура на светлината | 3000-6000 K |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP54 |
| Общ светлинен поток | 2100 lm |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Series | BATHROOM Aigostar |
| Производител | Aigostar B.V. |

С IP44
В наличност
Стенно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност

Таванно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност



С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Осветление на тавана, с IP44
В наличност

Таванно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност

Стенно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Стенно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност


Таванно осветление, с IP44
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност

С IP44
В наличност
Комплекти
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка

Комплекти
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Студено бялa светлина
В наличност
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Цифрови будилници
В наличност
Мат, от орех
В наличност
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност



Малък
В наличност
Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка