
Стенна лампа бяла 41,5 см с LED IP44 - Jerre
С IP44
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Потолен осветител с вграден микровълнов сензор. Регулируеми параметри на сензора чрез включеното дистанционно управление. Време на светене: 10 с - 30 мин. Настройка на прага на осветеност: 5 - 200 лукса. Обхват на сензора: 1 - 5 м. Ъгъл на детекция: 110°. Височина на монтаж: 3 м.Висококачествен чип Samsung, който осигурява до 85% икономия на енергия.
| Разположение на осветлението в банята | Таванно осветление |
|---|---|
| С ip44 | Да |
| Ъгъл на лъча | 360 ° |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 18 W |
| Среден живот на ресурса | 20000 h |
| Температура на светлината | 3000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP44 |
| Тип | Лампа |
| Функция | LED технолигия/Със сензор/Дистанционно управление |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 18 W |
| Брой цикли на превключване | 15000 ON/OFF |
| Форма | Кръгъл |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Място | Баня |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 18 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 125 W |
| Общ светлинен поток | 1830 lm |
| Стил | Други |
| Series | SAMSUNG Domelight V-tac |
| Производител | V-Tac |

С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Стенно осветление, с IP44
В наличност

Стенно осветление, с IP44
В наличност


С IP44
В наличност

С IP44
В наличност
Стенно осветление, с IP44
В наличност

Таванно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност

Осветление на тавана, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Таванно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност

С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност

С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Комплекти
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Комплекти
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Цифрови будилници
В наличност
Студено бялa светлина
В наличност

Мат, от орех
В наличност


Модерни, мат, от дъб
В наличност

Малък
В наличност
230V
В наличност