
35,08 €
68,61 лв.
LED баня плафон сензор LED/18W/230V IP44 3000K пр.29 см + ДУ
Таванно осветление, с IP44
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Brilagi, който имаме на склад на цена 16.12 и с гаранция от 3 години.
| Разположение на осветлението в банята | Таванно осветление |
|---|---|
| С ip44 | Да |
| Тип | Лампа |
| Място | Баня/Коридор |
| Функция | LED технолигия |
| Форма | Кръгъл |
| Защита срещу проникване | IP65 |
| Среден живот на ресурса | 25000 h |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Максимална входяща мощност на източника | 18 W |
| Входяща мощност | 18 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 135 W |
| Общ светлинен поток | 1900 lm |
| Максимална входяща мощност на лампата | 18 W |
| Стил | Други |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Температура на светлината | 4000 K |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Брой крушки | 1 |
| Series | CEILING Milagro, PERA Brilagi |
| Производител | Brilagi |

Таванно осветление, с IP44
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
С IP44
В наличност

Стенно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност


С IP44
В наличност
Стенно осветление, с IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност
Стенно осветление, с IP44
В наличност



С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност


С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност

С IP44
В наличност
Осветление на тавана, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност


Комплекти
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка

Комплекти
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Студено бялa светлина
В наличност
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Цифрови будилници
В наличност
Мат, от орех
В наличност
230V
В наличност



Малък
В наличност
Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка