
32,67 €
63,9 лв.
Brilagi - LED таванно осветително тяло за баня VESTAS LED/28W/230V 3000K IP54
Таванно осветление, с IP44
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Brilum, който имаме на склад на цена 20.25 и с гаранция от 3 години.
| Разположение на осветлението в банята | Таванно осветление |
|---|---|
| С ip44 | Да |
| Място | Пергола/Баня |
| Максимална входяща мощност на лампата | 18 W |
| Стил | Други |
| Тип | Лампа |
| Функция | LED технолигия |
| Форма | Кръгъл |
| Защита срещу проникване | IP54 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Температура на светлината | 4000 K |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 |
| Ъгъл на лъча | 120 ° |
| Среден живот на ресурса | 30000 h |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Максимална входяща мощност на източника | 18 W |
| Входяща мощност | 18 W |
| Общ светлинен поток | 1530 lm |
| Еквивалент на класическата крушка | 105 W |
| Series | AVESTA Brilum |
| Производител | Brilum |

Таванно осветление, с IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност

Стенно осветление, с IP44
В наличност



С IP44
В наличност




Таванно осветление, с IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност

С IP44
В наличност


Стенно осветление, с IP44
В наличност


С IP44
В наличност
С IP44
В наличност

Таванно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност

Комплекти
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Детски люлки
В наличност
Въртележки, от дърво
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Радио будилник, цифрови будилници
В наличност

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Студено бялa светлина
В наличност


С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличност

230V
В наличност