
Sollux SL.1717 - Аплик за баня HALO 1xG9/8W/230V IP44 кремав
Стенно осветление, с IP44
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Потолен LED осветител с възможност за смяна на цвета на светлината.Настройка на цветната температура (3000K, 4000K и 6500K) чрез плъзгач на осветителното тяло.Ъгъл на осветяване: 120°.
| Разположение на осветлението в банята | Таванно осветление |
|---|---|
| С ip44 | Да |
| Тип | Лампа |
| Място | Баня |
| Функция | LED технолигия |
| Форма | Кръгъл |
| Защита срещу проникване | IP65 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 12 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 12 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 90 W |
| Температура на светлината | 3000 K/4000 K/6500 K |
| Общ светлинен поток | 1260 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Ъгъл на лъча | 120 ° |
| Среден живот на ресурса | 30000 h |
| Брой цикли на превключване | 20000 ON/OFF |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 12 W |
| Стил | Други |
| Степен на механична устойчивост | IK08 |
| Series | NAIROS Kobi |
| Производител | Kobi |

Стенно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност

С IP44
В наличност



С IP44
В наличност

С IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност

Осветление на тавана, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Стенно осветление, с IP44
В наличност


С IP44
В наличност

С IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност
Стенно осветление, с IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
С IP44
В наличност



Студено бялa светлина
В наличност
Лъжици, вилици, комплект
В наличност
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
Радио будилник, модерни
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Дърво, метал
В наличност
230V
В наличност



С рафтове, шкафове, индустриални
В наличностБезплатна доставка
E27, LED
В наличност
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Комплекти
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка