
Комплект от 5 E27 димируеми LED Filament крушки ST64 Gold 4.5W 450 lm 2200K
E27, LED, затъмняващи се
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
LED крушките Philips са проектирани да минимизират всички ефекти на трептене и така осигуряват комфорт за зрението ви, независимо дали работите, релаксирате или четете. Крушките EyeComfort ефективно намаляват отблясъците и осигуряват равномерно и приятно осветление във всяка стая на дома ви.
| Затъмняващи се | Да |
|---|---|
| Тип контакт | E27 |
| Тип крушка | LED |
| Форма на крушка | Ретро |
| Ecologic | Да |
| Цвят | Бежов |
| Тип | LED крушка/Филамент крушка |
| Стил | Винтаж |
| Функция | LED технолигия/Димируем |
| Форма | Глобус |
| Цокъл | E27 |
| Входяща мощност | 4 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 25 W |
| Температура на светлината | 1800 K |
| Общ светлинен поток | 250 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Среден живот на ресурса | 15000 h |
| Количество в опаковката | 1 |
| Напрежение | 230 V |
| Гаранционен срок | 24 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Series | FLAME Philips, VINTAGE Philips |
| Производител | Philips |

E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, рефлекторни крушки
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, цветен
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED, цветен
В наличност
Комплекти
В наличност


Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка


Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка

Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
230V, стоящи
В наличност
С осветление
В наличност




Лят мрамор, дизайн, монтаж на стена
В наличностБезплатна доставка
С място за съхранение, скандинавски, плат
В наличностБезплатна доставка