
Външен килим в златисто 120x180 cm Eugene – Villeroy&Boch
120×180 cм, модерни, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
67,8 € / 132,61 лв.

Външен килим в златисто 160x235 cm Eugene – Villeroy&Boch
160×235 cм, модерни, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
117,78 € / 230,36 лв.

Външен килим в златисто 200x285 cm Eugene – Villeroy&Boch
200×285 cм, модерни, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
197,31 € / 385,9 лв.
История на цените
- 28.04.2026 г. - 67,8 € / 132,61 лв.
- 19.03.2026 г. - 67,8 € / 132,61 лв.
- 10.03.2026 г. - 72 € / 140,82 лв.
- 5.03.2026 г. - 67,8 € / 132,61 лв.
- 5.03.2026 г. - 68 € / 133 лв.
- 24.02.2026 г. - 79,76 € / 156 лв.
- 20.02.2026 г. - 67,8 € / 132,61 лв.
- 16.02.2026 г. - 79,76 € / 156 лв.
- 14.02.2026 г. - 67,8 € / 132,61 лв.
- 9.02.2026 г. - 79,76 € / 156 лв.
- 10.01.2026 г. - 72 € / 140,82 лв.
- 8.12.2025 г. - 67,8 € / 132,61 лв.
- 7.11.2025 г. - 69,58 € / 136,09 лв.
- 5.11.2025 г. - 71,17 € / 139,2 лв.
- 16.09.2025 г. - 67,8 € / 132,61 лв.
- 12.09.2025 г. - 68,51 € / 133,99 лв.
- 15.07.2025 г. - 79,76 € / 156 лв.
- 11.07.2025 г. - 68,51 € / 133,99 лв.
- 26.06.2025 г. - 79,76 € / 156 лв.
- 20.06.2025 г. - 65,96 € / 129,01 лв.
- 17.06.2025 г. - 79,76 € / 156 лв.
- 10.06.2025 г. - 68 € / 133 лв.
- 8.06.2025 г. - 68,51 € / 133,99 лв.
- 4.10.2024 г. - 65,45 € / 128,01 лв.
- 1.10.2024 г. - 77,21 € / 151,01 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Стилният килим Eugene не трябва да се поставя само на закрито. Всъщност този вечен елемент е подходящ както за вътрешно, така и за външно ползване. Благодарение на оригиналния му дизайн и топлите цветови тонове можете да добавите уютна атмосфера във всяка стая. Качествените синтетични влакна и внимателната изработка гарантират дълъг живот и изключителна устойчивост на атмосферни влияния. Килимът отблъсква мръсотията и е особено лесен за почистване. Просто го изперете в препарат за почистване на килими. Добре е да знаете: Килимът е подходящ и за помещения с подово отопление.
Размери
| Ширина: | 120 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 180 cм |
Спецификации
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Дължина на килима | С дълъг косъм/рошави, Среден косъм |
| Модел | Флорален десен |
| Държава на произход | EG |
| Състав и тип материал | Полиестер/полипропилен |
| Плътност | 910 g/m² |
| Форма | Правоъгълен |
| Тегло | 2.2 kg |
| Дължина | 180 cm |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Местоположение | Екстериор/интериор |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Примка (на едно ниво) |
| Серия | 1767 |
| Качество | Premium |
| Плътност на материала | Ниска |
| Характеристики | Подходящ за прахосмукачки роботи/подходящ за подово отопление |
| Грижа | Само професионално почистване/почиствайте редовно с прахосмукачка |
| Материал на задната страна | Латекс |
| Спецификации на материала | 70% полипропилен/30% полиестер |
| Цвят | Жълта охра |
| Производител | Villeroy&Boch |
Отзиви
Отзиви на потребителите
Красив и интересен килим за външни пространства.
Подобни продукти

Килим Argentum синьозелени листа кремав

Еко кожа Феерия с дълъг косъм в тъмнобежово 55х80 см
Естествен, синтетични, с дълъг косъм/шагренова

Живопис 45x70 cm Sun - Wallity
В наличност
Сив външен килим 190x290 cm Clyde Paru – Hanse Home
С дълъг косъм/шагренова, среден косъм, на открито

Килим Argentum синьозелени листа крем кръг

Кафяв кръгъл килим за открито и закрито ø 80 cm Timber 1403 – Ayyildiz Carpets
От полипропилен, кръгла, с дълъг косъм/шагренова

Зелен килим 133x190 cm Welio Malachite – FD
133×190 cм, килими за дома, къс косъм

Сив килим 160x230 cm - Mila Home
160×230 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Сиво-кремав кръгъл килим ø 160 cm Gloria Cavallo – Hanse Home
⌀ 160 cм, от полипропилен, ретро
В наличност
Сив килим 80x150 cm Apollo – Think Rugs
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Ръчно изработен вълнен кръгъл килим в тухлен цвят ø 150 cm Calmio – Hanse Home
Скандинавски, ориенталски, кръгла

Сив килим 133x190 cm Soft – FD
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

Черен килим 80x200 cm - Mila Home
80×200 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
Вълнен килим в бензинов цвят 133x180 cm Areca - Agnella
Килими за дома, естествен, с дълъг косъм/шагренова
Безплатна доставка
Килим Медисън бежови линии, антрацит

Зелен/бежов външен килим 80x150 cm Vai – NORTHRUGS
От полипропилен, синтетични, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Черно-бежов кръгъл външен килим ø 80 cm Comilla – Ayyildiz Carpets
⌀ 80 cм, кръгла, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Коняк кафяв и кремав килим за миене 230x160 cm - Vitaus
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Килим Platinum дървесни пръстени в кремаво

Зелен/тюркоазен външен килим 120x180 cm Flair – Hanse Home
120×180 cм, модерни, синтетични
В наличност
Дизайнерски килим с шарка на ацтек Широчина: 80 см | Дължина: 150 см
Модерни
В наличност
Бежов килим 80x150 cm - Mila Home
80×150 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Сив вълнен килим 200x300 cm Jolene graphite – Agnella
200×300 cм, килими за дома, естествен

Килим 160x230 cm - Mila Home
160×230 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Зелен килим от рециклирани влакна 200x290 cm Ambroise – Villeroy&Boch
200×290 cм, модерни, килими за дома

Килим Аргентум диви цветя в сиво

Килим 80x150 cm Amara – Universal
Килими за дома, къс косъм

Теракотен ръчно изработен вълнен кръгъл килим ø 120 cm Calmio – Hanse Home
Скандинавски, ориенталски, кръгла

Кафяв ръчно изработен кръгъл килим ø 200 cm Lambeth Jasper – Ted Baker
Скандинавски, килими за дома, кръгла

Тъмно сив измиваем килим 200x80 cm - Vitaus
Пътеки, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова

Сив външен килим 120x180 cm Kadi - Hanse Home
120×180 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Светлокафяв вълнен килим 133x180 cm Charlotte - Agnella
133×180 cм, килими за дома, естествен
Безплатна доставкаНай-добрите продукти от Bonami

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Черна метална телескопична стойка за дрехи Herkules – Wenko
300×120 cм, метал
В наличност
Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло от жакард 240x260 cm Opulent Jacquard – Catherine Lansfield
240×260 cм

Кремаво комплект шалте и калъфка за възглавница 240x260 cm Solange – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Метал
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал
В наличност
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
Бяло/бежово комплект шалте и калъфка за възглавница от джърси 240x260 cm Joana – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност
Кухненски ъглов рафт Lou, 30 x 33 cm - Wenko
33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност








