







Размери ⌀ 120 cм
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Черно-бежов кръгъл външен килим ø 120 cm Comilla – Ayyildiz Carpets
| Диаметър: | 120 cм |
|---|
| Форма на килима | Кръгли |
|---|---|
| Дължина на килима | С дълъг косъм/рошави, Среден косъм |
| Поставяне на килими | На открито |
| Държава на произход | TR |
| Състав и тип материал | Полипропилен |
| Височина на купчината | 3 mm |
| Форма | Кръгъл |
| Тегло | 2.304 kg |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Местоположение | Екстериор/интериор |
| Вид покритие | Термична обработка |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Примка (на едно ниво) |
| Серия | Comilla |
| Модел | Орнаменти |
| Дизайн | Бохо/скандинавски |
| Качество | Обикновено |
| Плътност | 1600 g/m² |
| Плътност на материала | Ниска |
| Характеристики | Подходящ за подово отопление/подходящ за прахосмукачки роботи |
| Грижа | Избършете с влажна кърпа/почиствайте редовно с прахосмукачка |
| Материал на задната страна | Полипропилен |
| Спецификации на материала | 100% полипропилен |
| Цвят | Черен/бежов |
| Производител | Ayyildiz Carpets |

⌀ 160 cм, от полипропилен, кръгла
В наличност
От полипропилен, кръгла, с дълъг косъм/шагренова

От полипропилен
В наличност
⌀ 120 cм, кръгла, с дълъг косъм/шагренова

Кръгла, естествен
В наличност
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
⌀ 120 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
200×290 cм, модерни, килими за дома
В наличност
С дълъг косъм/шагренова, среден косъм, на открито
В наличност
Модерни, кръгла, естествен
В наличност
⌀ 80 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
⌀ 160 cм, ретро, от полипропилен
В наличност
⌀ 120 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
160×235 cм, модерни, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
50×80 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
60×110 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
190×290 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова

160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
160×230 cм, модерни, от полипропилен
В наличност
Кръгла, естествен, от памук
В наличност
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Ориенталски, кръгла, естествен
В наличност
⌀ 200 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
120×170 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
240×340 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
200×280 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
Синтетични, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Ориенталски, ретро, килими за дома
В наличност

160×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
120×170 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
135×200 cм, единично легло
В наличност
200×200 cм, памук, двойно легло

25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
90×200 cм, завеси за врати, плътен цвят
В наличност
240×260 cм
В наличност
58×28×59 cм, стоящ, метал


198×130×192 cм
В наличност
300×120 cм, метал
В наличност

0,5 - 1 л.
В наличност
30×52 cм, мозайка, релеф
В наличност
С държачи за тоалетна хартия, пластмаса
В наличност
60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
80×60 cм

7×8×47 cм, интериор, висящи
В наличност
220×240 cм
В наличност