
LED Плафон за баня със сензор LED/18W/230V 4000K IP44 черен
Таванно осветление, с IP44
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Потолен осветител с вграден микровълнов сензор. Регулируеми параметри на сензора чрез включеното дистанционно управление. Време на светене: 10 с - 30 мин. Настройка на прага на осветеност: 5 - 200 лукса. Обхват на сензора: 1 - 5 м. Ъгъл на детекция: 110°. Височина на монтаж: 3 м.Висококачествен чип Samsung, който осигурява до 85% икономия на енергия.
| Разположение на осветлението в банята | Таванно осветление |
|---|---|
| С ip44 | Да |
| Стил | Други |
| Ъгъл на лъча | 360 ° |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 36 W |
| Среден живот на ресурса | 20000 h |
| Температура на светлината | 4000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP44 |
| Тип | Лампа |
| Функция | LED технолигия/Със сензор/Дистанционно управление |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 36 W |
| Брой цикли на превключване | 15000 ON/OFF |
| Форма | Квадратен |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Място | Баня |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 36 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 265 W |
| Общ светлинен поток | 3820 lm |
| Series | SAMSUNG Domelight V-tac |
| Производител | V-Tac |

Таванно осветление, с IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност

Стенно осветление, с IP44
В наличност

Стенно осветление, с IP44
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
С IP44
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
С IP44
В наличност

Стенно осветление, осветление на тавана
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност

Стенно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличностБезплатна доставка
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност

С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Стенно осветление, с IP44
В наличност
Стенно осветление, диаметър
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплекти
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Детски люлки
В наличност
Въртележки, от дърво
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Радио будилник, цифрови будилници
В наличност

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Студено бялa светлина
В наличност


С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличност

230V
В наличност