
Brilagi - LED осветление за огледало за баня VESTRA LED/8W/230V 40 cm IP44 черно
С IP44
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Eglo, който имаме на склад на цена 36.78 и с гаранция от 3 години.
| Разположение на осветлението в банята | Стенно осветление |
|---|---|
| С ip44 | Да |
| Тип | Аплик |
| Стил | Други |
| Входяща мощност | 3 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 25 W |
| Място | Баня |
| Функция | LED технолигия |
| Защита срещу проникване | IP44 |
| Цокъл | G9 |
| Максимална входяща мощност на източника | 3 W |
| Брой крушки | 3 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Температура на светлината | 4000 K |
| Общ светлинен поток | 1080 lm |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 9 W |
| Series | ROMENDO Eglo, TIMOTEO Eglo |
| Производител | Eglo |

С IP44
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Осветление на тавана
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Стенно осветление, диаметър
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
С IP44
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
С IP44
В наличност
Стенно осветление, с IP44
В наличност
Стенно осветление, с IP44
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Стенно осветление, диаметър
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Стенно осветление, осветление на тавана
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Стенно осветление, осветление на тавана, диаметър
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност


Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплекти
В наличност
Детски сгъваеми легла, с колела
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Детски люлки
В наличност
Стенни часовници
В наличност



Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
С пейка, модерни, шкафове
В наличност


С уред за парене на зеленчуци
В наличност
230V, стоящи
В наличност
230V
В наличност