
Nordlux - димируемо таванно осветително тяло за баня OJA LED/19W/230V 3000/4000K IP54 Ø 43 см
С IP44
В наличностБезплатна доставкаПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
LED осветително тяло за стена/таван. Промяна на цвета на светлината чрез превключвател на задната страна на осветителното тяло. Цветна температура: 2700K / 4000K / 6000K. Степен на механична защита: IK10. Клас на защита IP54 - прахоустойчива и водоустойчива конструкция.
| Тип | Аплик |
|---|---|
| Стил | Други |
| Място | Баня |
| Функция | LED технолигия |
| Форма | Oвален |
| Защита срещу проникване | IP54 |
| Степен на механична устойчивост | IK10 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 10 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 10 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 85 W |
| Температура на светлината | 2700 K/4000 K/6000 K |
| Общ светлинен поток | 1200 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Ъгъл на лъча | 120 ° |
| Среден живот на ресурса | 17000 h |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 10 W |
| Series | PASTILO Wojnarowscy |
| Производител | Wojnarowscy |

С IP44
В наличностБезплатна доставка
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
С IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Стенно осветление, с IP44
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Стенно осветление, осветление на тавана
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
С IP44
В наличност

С IP44
В наличност

Осветление на тавана
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Стенно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
С IP44
В наличност

Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Стенно осветление, с IP44
В наличност
Стенно осветление, осветление на тавана, дълбочина
В наличност

Стенно осветление, осветление на тавана
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Стенно осветление, осветление на тавана
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
С IP44
В наличност
Стенно осветление, диаметър
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплекти
В наличност

Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Батерии
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
С уред за парене на зеленчуци
В наличност
Цифрови будилници
В наличност
Студено бялa светлина
В наличност

Радио будилник, цифрови будилници
В наличност
Камък
В наличностБезплатна доставка
С място за съхранение, скандинавски, плат
В наличностБезплатна доставка
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
В наличност
За момичета, спортни
В наличностБезплатна доставка