LED осветително PASTILO LED/10W/230V 2700/4000/6000K IK10 IP54 бяло овално
Спецификации
ТипАплик
СтилДруги
МястоБаня
ФункцияLED технолигия
ФормаOвален
Защита срещу проникванеIP54
Степен на механична устойчивостIK10
ЦокълВграден LED модул
Максимална входяща мощност на източника10 W
Брой крушки1
Входяща мощност10 W
Еквивалент на класическата крушка85 W
Температура на светлината2700 K/4000 K/6000 K
Общ светлинен поток1200 lm
Индекс на цветопредаване (cri)80 Ra
Ъгъл на лъча120 °
Среден живот на ресурса17000 h
Напрежение230 V
Клас на защита срещу токов удар2
Цвят на светлинатаТопло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло