много добра светлина над огледалото в банята
История на цените
- 26.04.2026 г. - 103,23 € / 201,9 лв.
- 30.04.2025 г. - 103,23 € / 201,9 лв.
- 20.09.2024 г. - 65,91 € / 128,91 лв.
- 5.03.2024 г. - 70 € / 136,91 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Продукт директно от производителя Top Light, който имаме на склад на цена 40.91 и с гаранция от 3 години.
Спецификации
| Разположение на осветлението в банята | Стенно осветление |
|---|---|
| С ip44 | Да |
| Място | Баня |
| Стил | Други |
| Максимална входяща мощност на лампата | 12 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 80 W |
| Тип | Осветление за огледало/Аплик |
| Функция | LED технолигия |
| Защита срещу проникване | IP44 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 12 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 12 W |
| Температура на светлината | 4000 K |
| Общ светлинен поток | 1200 lm |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Series | YUKON Top Light |
| Производител | TOP LIGHT |
Отзиви
Отзиви на потребителите
Подобни продукти

LED стенна лампа в сребрист цвят PANDELLA 1 – EGLO
Стенно осветление
В наличност
Stenen LED aplik za banya APP1885-1W 40cm BRUSH GOLD
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Аплик LED 60CM APP1849-1W GOLD
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Stenen LED aplik za banya APP1886-1W 60cm BRUSH GOLD
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
АПЛИК ЗА БАНЯ LED 5W 40CM APP361-1W
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Аплик LED 42CM APP1845-1W CHROM
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплект от 4 модерни наземни прожектора стомана 30 см вкл. LED IP65 - Eline
В наличностБезплатна доставка
Globo 41563-18WW - LED Димируема лампа за баня SAPANA LED/18W/230V IP44
С IP44
В наличност
АПЛИК ЗА БАНЯ LED 8W 40CM APP368-1W CHROM
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Stenen LED aplik za banya APP1883-1W 40cm GOLD
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
АПЛИК ЗА БАНЯ LED 12W 50CM APP373-1W BLACK
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
АПЛИК ЗА БАНЯ LED 80CM APP841-1W Chrome
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
АПЛИК ЗА БАНЯ LED 60CM APP840-1W FLAT BLACK
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Модерна стенна лампа черна 41,5 см с LED IP44 - Jerre
С IP44
В наличност
Аплик LED за баня 20W 100CM APP375-1W Black
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Brilagi - LED осветление за огледало за баня LARA LED/10W/230V IP44 лъскав хром
С IP44
В наличност
Brilagi - LED Плафон за баня PERA 18W/230V Ø 22 см IP65 сребрист
Таванно осветление, с IP44
В наличност
Brilagi - LED таванно осветително тяло за баня POOL LED/36W/230V Ø 40 см IP54 месинг
Таванно осветление, с IP44
В наличност
Аплик LED 80CM APP1856-1W BLACK
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Brilagi - LED осветление за огледало в банята TUBEO LED/6W/230V 40 cm IP44 сребристо
С IP44
В наличност
Модерна хромирана стенна лампа с 2 светлини IP44 - Bath
С IP44
В наличност
Stenen LED aplik za banya APP1862-1W 80 cm GOLD
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Аплик LED 60CM APP1846-1W CHROM
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
LED огледално осветление за баня SHINE LED/13,8W/230V 60 см IP44 лъскав хром
С IP44
В наличност
Stenen LED aplik za banya APP1899-1W 40cm BRUSH GOLD
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Sollux SL.1722 - Аплик за баня HALO 1xG9/8W/230V IP44 зелен
Стенно осветление, с IP44
В наличност
Stenen LED aplik za banya APP1863-1W 40cm BRUSH GOLD
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Brilagi - LED осветление за огледало за баня VESTRA LED/8W/230V 40 cm IP44 хром
С IP44
В наличност
Модерна таванна лампа за баня месинг 3-светлина IP44 - Bath
С IP44
В наличност
Модерен стенен аплик черен 62 см с LED IP44 - Jerre
С IP44
В наличност
Stenen LED aplik za banya APP1900-1W 60cm BRUSH GOLD
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Brilagi - LED осветление за огледало за баня DIANA LED/10W/230V IP44 лъскав хром
С IP44
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 3
Комплекти
В наличност
Lionelo - Пътна кошара SVEN PLUS бежова
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Декорация за стена 58x92 см Дървото на живота дърво/метал
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Дигитален седмичен таймер превключвател 16A/230V
В наличност
Люлеещо кресло RESTLY бежово
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Стояща закачалка 188x49 см венге
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Sencor - Дигитален часовник с аларма и термометър 230V/1xCR2032
Цифрови будилници
В наличност
Aigostar - LED RGBW регулируемо таванно осветление 24W 230V 3000-6500K бяло+DO
Студено бялa светлина
В наличност
Стенна полица KAREN 120x72,2 cm бяла/орех
Мат, от орех
В наличност
Philips - Свързващо устройство Hue BRIDGE PRO, черно
В наличностБезплатна доставка
Solight 5B304 - Контакт за влажна среда IP54
В наличност
Solight 5B320 - Екстериорен контакт за подово вграждане IP55
В наличност
Етажерка TRIO 55x119 см кафяв
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
Rabalux 4120 - Солна лампа ROCK 1xE14/15W/230V
230V
В наличност