
LED Плафон за баня LED/18W/230V 4000K IP44 25x25 см черен
С IP44
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя V-Tac, който имаме на склад на цена 28.51 и с гаранция от 3 години.
| Разположение на осветлението в банята | Таванно осветление |
|---|---|
| С ip44 | Да |
| Тип | Лампа |
| Стил | Други |
| Място | Баня |
| Функция | LED технолигия |
| Форма | Квадратен |
| Защита срещу проникване | IP44 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 24 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 24 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 175 W |
| Температура на светлината | 4000 K |
| Общ светлинен поток | 2500 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Среден живот на ресурса | 20000 h |
| Брой цикли на превключване | 15000 ON/OFF |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 24 W |
| Series | DOME LIGHT V-Tac |
| Производител | V-Tac |

С IP44
В наличност
С IP44
В наличност

Таванно осветление, с IP44
В наличност

Таванно осветление, с IP44
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
С IP44
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Стенно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност

Таванно осветление
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
С IP44
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Стенно осветление, осветление на тавана
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
С IP44
В наличност
Стенно осветление, с IP44
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Стенно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност

С IP44
В наличност
Комплекти
В наличност
Детски сгъваеми легла, с колела
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Детски люлки
В наличност
Стенни часовници
В наличност



Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
С пейка, модерни, шкафове
В наличност


С уред за парене на зеленчуци
В наличност
230V, стоящи
В наличност
230V
В наличност