
53,89 €
105,4 лв.
Външна стенна лампа (височина 13 см) Pipe - Markslöjd
Стенни лампи
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Nordlux, който имаме на склад на цена 45.04 и с гаранция от 3 години.
| Видове външно осветление | Стенни светлини |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Стил | Други |
| Цокъл | GU10 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Брой крушки | 2 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP54 |
| Тип | Екстериорен аплик |
| Напрежение | 230 V |
| Място | Градина и пътеки/Пергола |
| Максимална входяща мощност на източника | 35 W |
| Series | DION Nordlux, NICO Nordlux, KYKLOP Nordlux |
| Производител | Nordlux |

Стенни лампи

Пластмаса
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност

Стенни лампи, 230V
В наличност



Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
Пластмаса
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност



Със сензор за движение
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност



Със сензор за движение
В наличност
Стенни лампи

Пластмаса
В наличност

Пластмаса
В наличност

Пластмаса, е слънчева
В наличност



Комплекти
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплекти
В наличност

Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Цифрови будилници
В наличност
Студено бялa светлина
В наличност
Мат, от орех
В наличност



Индустриални, метал
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност

Малък
В наличност