
LED соларен прожектор със сензор LED/15W/3,7V 2400 mAh IP54 4500K
Със сензор за движение, стенни лампи, пластмаса
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
LED соларна лампа за осветление на градината. Включва се след залез и се изключва при изгрев. Напрежение на соларния панел: DC2V. Ток на соларния панел: 40 mA. Вградена Ni-MH батерия с капацитет 100 mAh 1,2V. Размер на соларния панел: 60 x 30 мм. Време на светене 8-12 часа.
| Цвят | Черен |
|---|---|
| Форма | Правоъгълен |
| Защита срещу проникване | IP44 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 0,006 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (халогенен) |
| Входяща мощност | 0,006 W |
| Температура на светлината | 2700 K |
| Общ светлинен поток | 1,2 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 70 Ra |
| Ъгъл на лъча | 120 ° |
| Среден живот на ресурса | 15000 h |
| Капацитет | 100 mAh |
| Напрежение | 1,2 V |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 0,01 W |
| Тип | Соларен аплик |
| Място | Градина и пътеки |
| Функция | LED технолигия/Соларна технология |
| Клас на защита срещу токов удар | 3 |
| Series | SOLAR Aigostar, WALL LIGHT Aigostar |
| Производител | Aigostar B.V. |

Със сензор за движение, стенни лампи, пластмаса
В наличност


Пластмаса
В наличност

Със сензор за движение
В наличност
Пластмаса, дърво
В наличностБезплатна доставка


Пластмаса
В наличност
Е слънчева
В наличност
Наземни светлини, 230V, метал
В наличност


Пластмаса
В наличност

Пластмаса, дърво
В наличност
Стенни лампи
В наличност



Пластмаса
В наличност
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност

Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност





Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
Комплекти
В наличност

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност




Многофункционален
В наличностБезплатна доставка

Модерни, метал, плат
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Комплекти, Чаши за кафе
В наличност