LED Димируема крушка VINTAGE P45 E14/4W/230V 2700K - Eglo 11754
Спецификации
Затъмняващи сеДа
Тип контактE14
Тип крушкаLED, Енергоспестяващи крушки
ТипФиламент крушка/LED крушка
Гаранционен срок24 месеца
ЦокълE14
Входяща мощност4 W
Среден живот на ресурса15000 h
Температура на светлината2700 K
Общ светлинен поток470 lm
Еквивалент на класическата крушка40 W
Напрежение230 V
Брой цикли на превключване30000 ON/OFF
ФормаГлобус
Индекс на цветопредаване (cri)80 Ra
СтилВинтаж
Количество в опаковката1
Цвят на светлинатаТопло бяло
SeriesVINTAGE BULB Eglo
ПроизводителEglo
Подобни продукти
Смарт E27 димируема LED крушка A60 4.9W 320 lm 2500K Zigbee
37,06 лв.
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
LED Крушка FILAMENT G45 E14/4W/230V 4000K
5,57 лв.
E14, LED
В наличност
Комплект от 5 димируеми LED филаментни свещ лампи E14 240V 3W 250lm
48,8 лв.
E14, LED, затъмняващи се
LED Крушка G45 E14/4W/230V жълт - Aigostar
7,28 лв.
LED Крушка със сензор VINTAGE A60 E27/6W/230V 3000K - Eglo 11886
11,23 лв.
E27, LED
Смарт E27 димируема LED крушка G95 златна 7W 806 lm 1800-6500K
Комплект от 5 димируеми LED филаментни крушки E27 G95 черни 550lm 2700K
Комплект от 5 GU10 50mm 3-степенни димируеми LED крушки Kelvin прозрачни 4.9W 450 lm 2000-2700K
GU10, LED, затъмняващи се
Тежкотоварна декоративна димируема крушка SCROBB A19 E27/60W/230V 2200K
7,69 лв.
E27, затъмняващи се
Комплект от 5 E14 димируеми LED свещи B35 5W 380lm 2700K
48,8 лв.
Смарт E27 димируема LED крушка G95 4.9W 320 lm 2500K Zigbee
Индустриална халогенна крушка HALOSOFT GU10/28W/230V 2800K
5,57 лв.
GU10
Комплект от 5 GU10 50mm 3-степенни димируеми Kelvin LED крушки прозрачни 4.5W 380 lm 2000-2700K
GU10, LED, затъмняващи се
LED крушка G40 E12/0,6W/24V 3000K - Brilagi
3,95 лв.
Смарт E27 димируема LED крушка A60 прозрачна 7W 806 lm 2700-6500K Zigbee
Топла LED крушка с димируема жичка E27, 4 W Soft Glow - Star Trading
LED Димируема крушка VINTAGE EDISON G125 E27/4W/230V 2700K
Комплект от 3 E27 димируеми LED крушки G95 златист 5W 450lm 2200K
-7 %
Комплект от 5 E14 димируеми LED крушки BXS35 опушени 4W 300 lm 2200K
Комплект от 5 GU10 50mm димируеми LED крушки прозрачни 4.5W 365 lm 2700K