Тежкотоварна декоративна димируема крушка SCROBB A19 E27/60W/230V 2200K
Описание на продукта
За индустриална употреба.Не е подходяща за осветление в дома.
Спецификации
Затъмняващи сеДа
Тип контактE27
ТипКласическа крушка
СтилВинтаж
ФункцияДимируем
ФормаГлобус
ЦокълE27
Тип крушкаA19
Входяща мощност60 W
Температура на светлината2200 K
Общ светлинен поток200 lm
Ъгъл на лъча360 °
Среден живот на ресурса35000 h
Количество в опаковката1
Напрежение230 V
Гаранционен срок24 месеца
Цвят на светлинатаТопло бяло
SeriesSCROBB Bowi, DECOR BULBS Bowi
ПроизводителBOWI
Подобни продукти
Смарт E27 димируема LED крушка G95 4.9W 320 lm 2500K Zigbee
42,93 лв.
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
Смарт E27 димируема LED крушка A60 4.9W 320 lm 2500K Zigbee
37,06 лв.