
Тежкотоварна декоративна димируема крушка SCROBB A19 E27/60W/230V 2200K
E27, затъмняващи се
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Ecolite, който имаме на склад на цена 1.20 и с гаранция от 3 години.
| Тип контакт | E14 |
|---|---|
| Тип | Крушка за тежки условия/Халогенна крушка |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 100 |
| Функция | Димируем |
| Цокъл | E14 |
| Входяща мощност | 15 W |
| Температура на светлината | 3050 K |
| Общ светлинен поток | 150 lm |
| Среден живот на ресурса | 2000 h |
| Количество в опаковката | 1 |
| Напрежение | 230 V |
| Гаранционен срок | 24 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Производител | Ecolite |

E27, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
LED, Тип G9, ECOlogic
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
G4
В наличност
GU10, LED, цветен
В наличност
G4
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, ECOlogic
В наличност
LED, MR16
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E14, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличностБезплатна доставка
G4, LED
В наличност
LED
В наличност
Комплекти
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
С уред за парене на зеленчуци
В наличност

Студено бялa светлина
В наличност
Радио будилник, цифрови будилници
В наличност
С място за съхранение, скандинавски, плат
В наличностБезплатна доставка
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
За момичета, спортни
В наличностБезплатна доставка
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
В наличност
С рафтове, шкафове, индустриални
В наличностБезплатна доставка
