LED Димируема крушка VINTAGE EDISON G125 E27/4W/230V 2700K
Спецификации
Затъмняващи сеДа
Тип контактE27
Тип крушкаLED
Форма на крушкаРетро
EcologicДа
ФормаГлобус
Входяща мощност4 W
Еквивалент на класическата крушка40 W
Температура на светлината2700 K
Общ светлинен поток400 lm
Индекс на цветопредаване (cri)80 Ra
Цвят на светлинатаТопло бяло
Гаранционен срок24 месеца
ЦокълE27
Среден живот на ресурса25000 h
ТипLED крушка/Филамент крушка
Напрежение230 V
Брой цикли на превключване15000
СтилВинтаж
Количество в опаковката1
SeriesVINTAGE Home Sweet Home
ПроизводителHome Sweet Home
Подобни продукти
Комплект от 5 E14 димируеми LED крушки BXS35 опушени 4W 300 lm 2200K
37,06 лв.
E14, LED, затъмняващи се
В наличност
Коледна E27 LED крушка G125 кехлибар 1.8W 100 lm 1800K
E27, LED
В наличност
Тежкотоварна декоративна димируема крушка SCROBB A19 E27/60W/230V 2200K
7,69 лв.
Комплект от 5 GU10 50mm LED крушки прозрачни 1W 80 lm 2200K
GU10, LED, цветен
Комплект от 5 димируеми LED филаментни свещ лампи E14 240V 3W 250lm
48,8 лв.
E14, LED, затъмняващи се
Комплект от 5 GU10 50mm LED крушки прозрачни 3W 250 lm 2200K
GU10, LED
Комплект от 5 LED крушки GU5.3 MR16 5W 420lm 2700K 12V
LED, MR16
Комплект от 5 GU10 50mm димируеми LED крушки прозрачни 4.5W 365 lm 2700K
48,8 лв.
Комплект от 5 LED крушки G4 MR11 2.7W 210lm 3000K 12V
G4, LED
LED Крушка CLASIC AMBER C35 E14/5W/230V 2200K -  Brilagi
6,47 лв.
Комплект от 5 E27 Димируема LED крушка G95 5W 450lm 2700K