LED Крушка C35 E14/4W/230V 2200K - Aigostar
ТипLED крушка
ФормаСвещ
ЦокълE14
Входяща мощност4 W
Еквивалент на класическата крушка37 W
Температура на светлината2200 K
Общ светлинен поток420 lm
Индекс на цветопредаване (cri)80 Ra
Ъгъл на лъча360 °
Среден живот на ресурса25000 h
Брой цикли на превключване12500 ON/OFF
Количество в опаковката1
Напрежение230 V
Цвят на светлинатаТопло бяло
Гаранционен срок24 месеца
SeriesBULB E27 Aigostar
ПроизводителAigostar B.V.
Подобни продукти
Интелигентен стенен аплик бял с Wi-Fi P45 - Britt
-13 %
54,67 лв.62,49 лв.
В наличност
LED Димируема крушка VINTAGE EDISON G125 E27/4W/230V 2700K
47,68 лв.
E27, LED, ретро
В наличност
Комплект от 5 димируеми LED крушки със спираловиден филамент, златист цвят, G125 4W 270 lm 2200K
Комплект от 5 E27 Димируема LED крушка G95 5W 450lm 2700K
E27, LED, затъмняващи се
Топла бяла LED/с нажежаема жичка крушка E27, 7 W – Sollux
13,1 лв.
E27, LED, ECOlogic
Комплект от 5 димируеми LED крушки GU10 5W 370lm 3000K
48,8 лв.