
Комплект от 5 GU10 50mm LED крушки прозрачни 1W 80 lm 2200K
GU10, LED, цветен
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Резервна LED крушка за абсорбатор с цокъл E14. Енергоспестяваща алтернатива на класическите крушки. Висока светлинна ефективност. Много ниска консумация на енергия. Ниско отделяне на топлина без UV лъчение. Пълен светлинен интензитет веднага след включване. Среден живот: 15000 часа.
| Тип контакт | E14 |
|---|---|
| Тип крушка | LED |
| Тип | Специална крушка |
| Функция | LED технолигия |
| Форма | Глобус |
| Цокъл | E14 |
| Входяща мощност | 2 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 25 W |
| Температура на светлината | 2700 K |
| Общ светлинен поток | 250 lm |
| Среден живот на ресурса | 15000 h |
| Напрежение | 230 V |
| Гаранционен срок | 24 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Количество в опаковката | 1 |
| Series | BULBS Nedis, SPECIAL Nedis |
| Производител | Nedis |

GU10, LED, цветен
В наличност
E27
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
G4, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E14
В наличност
E14, LED
В наличност
LED, затъмняващи се, цветен
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E14, LED, затъмняващи се
В наличност
E14
В наличност
E27, LED, ретро
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, енергоспестяващи крушки
В наличност
G4, LED
В наличност
LED, Тип G9, ECOlogic
В наличност
G4
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
LED
В наличност
Комплекти
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

С уред за парене на зеленчуци
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Студено бялa светлина
В наличност
Радио будилник, цифрови будилници
В наличност
С място за съхранение, скандинавски, плат
В наличностБезплатна доставка
За момичета, спортни
В наличностБезплатна доставка
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
В наличност
С рафтове, шкафове, индустриални
В наличностБезплатна доставка
