Nedis LBCHE14T25 - LED крушка за абсорбатор T25 E14/2W/230V 2700K
Спецификации
Тип контактE14
Тип крушкаLED
ТипСпециална крушка
ФункцияLED технолигия
ФормаГлобус
ЦокълE14
Входяща мощност2 W
Еквивалент на класическата крушка25 W
Температура на светлината2700 K
Общ светлинен поток250 lm
Среден живот на ресурса15000 h
Напрежение230 V
Гаранционен срок24 месеца
Цвят на светлинатаТопло бяло
Количество в опаковката1
SeriesBULBS Nedis, SPECIAL Nedis
ПроизводителNedis
Подобни продукти
Комплект от 5 GU10 50mm LED крушки прозрачни 1W 80 lm 2200K
35,11 лв.
GU10, LED, цветен
В наличност
Индустриална крушка G45 E27/25W/230V 2700K
2,01 лв.
E27
В наличност
Комплект от 5 GU10 50mm LED крушки прозрачни 3W 250 lm 2200K
37,06 лв.
GU10, LED
Комплект от 5 GU10 50mm димируеми LED крушки прозрачни 4.5W 365 lm 2700K
48,8 лв.
Aigostar - LED крушка G4/3W/12V 3000K
7,2 лв.
G4, LED
Комплект от 5 GU10 50mm 3-степенни димируеми Kelvin LED крушки прозрачни 4.5W 380 lm 2000-2700K
Комплект от 5 GU10 50mm димируеми LED крушки прозрачни 4.9W 500 lm 2700K
Комплект от 5 GU10 50mm LED крушки прозрачни 4.5W 360 lm 2700K
К-кт 5x LED Крушка PAR16 GU10/4,3W/230V 4000K 36° - Osram
Комплект от 5 GU10 50mm 3-степенни димируеми LED крушки Kelvin прозрачни 4.9W 450 lm 2000-2700K
Индустриална крушка C35 E14/25W/230V 2700K
2,35 лв.
LED Крушка CLASIC AMBER C35 E14/5W/230V 2200K -  Brilagi
6,47 лв.
E14, LED
Комплект от 5 димируеми LED крушки със спираловиден филамент, златист цвят, G125 4W 270 lm 2200K
Комплект от 5 димируеми LED крушки GU10 35 мм 4W 200 lm 2700K
LED крушка ULTRAEFFICIENT FILAMENT Philips A60 E27/7,3W/230V 4000K
E27, LED
К-кт 3x LED Крушка E27/2,9W/230V 2700K - GP
E27, LED
Комплект от 5 димируеми LED филаментни свещ лампи E14 240V 3W 250lm
48,8 лв.
E14, LED, затъмняващи се
Интелигентен стенен аплик бял с Wi-Fi P45 - Britt
-13 %