LED крушка със сензор за сумрак A60 E27/8W/230V 3000K - Aigostar
11,23 лв.
Виж история на цените
Спецификации
Тип контактE27
Тип крушкаLED, Енергоспестяващи крушки
ЦокълE27
Входяща мощност8 W
Среден живот на ресурса15000 h
Температура на светлината3000 K
Общ светлинен поток730 lm
ТипLED крушка
Еквивалент на класическата крушка55 W
Напрежение230 V