
Индустриална крушка G45 E27/25W/230V 2700K
E27
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Интелигентна енергоспестяваща LED крушка с вграден сензор за сумрак (светлинен датчик) за максимален комфорт и безопасност. Автоматичен режим: крушката се включва автоматично при здрач (когато интензитетът на околната светлина падне под определено ниво) и се изключва сама при изгрев. Премахва напълно необходимостта от ръчно включване и изключване на ключовете – идеално решение за безгрижно осветление на дома и външните пространства.
| Тип контакт | E27 |
|---|---|
| Тип крушка | LED, Енергоспестяващи крушки |
| Цокъл | E27 |
| Входяща мощност | 8 W |
| Среден живот на ресурса | 15000 h |
| Температура на светлината | 3000 K |
| Общ светлинен поток | 730 lm |
| Тип | LED крушка |
| Функция | LED технолигия/Сензор за здрач |
| Еквивалент на класическата крушка | 55 W |
| Напрежение | 230 V |
| Брой цикли на превключване | 7500 ON/OFF |
| Ъгъл на лъча | 190 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Количество в опаковката | 1 |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Series | BULB E27 Aigostar |
| Производител | Aigostar B.V. |

E27
В наличност
E14
В наличност
E27, халогенни крушки
В наличност
E27
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED
В наличност
LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
G4, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED, затъмняващи се
В наличност
LED, затъмняващи се, цветен
В наличност
LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, ретро
В наличност
E14, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
Комплекти
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
С уред за парене на зеленчуци
В наличност

Студено бялa светлина
В наличност
Радио будилник, цифрови будилници
В наличност
С място за съхранение, скандинавски, плат
В наличностБезплатна доставка
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
За момичета, спортни
В наличностБезплатна доставка
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
В наличност
С рафтове, шкафове, индустриални
В наличностБезплатна доставка
