
Eglo 97268 - LED таванно осветително тяло FUEVA 1 LED/25W/230V бяло, квадратно, 4000K
Метал, пластмаса, модерни
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Модерна лампа за таванаТемпература на хроматичност: 4000KСвети в естествена бяла светлинаПластмасов абажур със звезден ефект
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Стил | Други |
| Тип | Лампа |
| Място | Всекидневна стая/Спалня |
| Функция | LED технолигия |
| Форма | Кръгъл |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 12 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 12 W |
| Температура на светлината | 4000 K |
| Общ светлинен поток | 1150 lm |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Гаранционен срок | 60 месеца |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 12 W |
| Series | VENDEL Rabalux |
| Производител | Rabalux |

Метал, пластмаса, модерни
В наличност
Пластмаса, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, модерни, LED лампи

Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Модерни, индустриални
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, кухня
В наличност
Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, кръгъл, атипичен
В наличност

Модерни, индустриални
В наличност
Пластмаса, атипичен, комплекти

Стъкло, модерни, LED лампи

Метал, модерни, ключ за осветление
В наличност
Пластмаса, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, LED лампи, 230V


Стъкло, модерни, LED лампи

Стъкло, модерни, LED лампи

Пластмаса, LED лампи
В наличност
Метал, модерни, LED лампи

LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, 230V, кръгъл
В наличност
Спалня и дневна, комплекти
В наличност
Стъкло, 230V, кръгъл

LED лампи

Стъкло, модерни, LED лампи

Стъкло, LED лампи, 230V


Стъкло, модерни
В наличност
Стъкло, LED лампи, 230V

Комплекти
В наличност

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност


Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
Модерни, метал, плат
В наличностБезплатна доставка


Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Тенджери, неръждаема стомана, комплекти
В наличностБезплатна доставка
