
Индустриална крушка C35 E14/40W/230V 2700K
E14
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Еквивалент на 26W крушка.Угол на излъчване 105°.Свети с топло бяло светло.
| Тип крушка | LED |
|---|---|
| Функция | LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 26 W |
| Гаранционен срок | 24 месеца |
| Напрежение | 230 V |
| Тип | LED крушка |
| Цокъл | GU10 |
| Температура на светлината | 3000 K |
| Общ светлинен поток | 250 lm |
| Входяща мощност | 3,5 W |
| Среден живот на ресурса | 25000 h |
| Количество в опаковката | 1 |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Series | LEDGU série |
| Производител | Polux |

E14
В наличност
E27, затъмняващи се
В наличност
LED
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, глобус и деко тръба
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27
В наличност
E27
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
LED
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
E14, халогенни крушки
В наличност
GU10, LED
В наличност
E27, LED, енергоспестяващи крушки
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
G4, LED
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
LED, затъмняващи се, цветен
В наличност
E14, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, халогенни крушки
В наличност
E14
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка


Малък
В наличност
Студено бялa светлина
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Дърво, метал
В наличност
230V
В наличност
Среден
В наличност

С уред за парене на зеленчуци
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка

С пейка, модерни, шкафове
В наличност
