
Rabalux 79072 - LED Крушка G45 E14/9W/230V 4000K
E14, LED
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Aigostar B.V., който имаме на склад на цена 10.33 и с гаранция от 3 години.
| Тип крушка | LED |
|---|---|
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 5 W |
| Монтажен отвор | 75 mm |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 5 W |
| Среден живот на ресурса | 25000 h |
| Температура на светлината | 3000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Общ светлинен поток | 370 lm |
| Тип | Лампа за вграждане |
| Функция | LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 25 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 5 W |
| Форма | Кръгъл |
| Ъгъл на лъча | 38 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Стил | Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Дълбочина на вграждане | 42 mm |
| Метод на монтаж | Вграден |
| Количество в опаковката | 3 |
| Series | RECESSED Aigostar |
| Производител | Aigostar B.V. |

E14, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E27
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
LED, цветен, енергоспестяващи крушки
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност

GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, цветен
В наличност
LED
В наличност
E27, LED
В наличност
LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка

Малък
В наличност
Студено бялa светлина
В наличност
Радио будилник, модерни
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Дърво, метал
В наличност
Среден
В наличност
230V
В наличност

С уред за парене на зеленчуци
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
С пейка, модерни, шкафове
В наличност
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка

