LED крушка C37 E27/8W/230V 3000K
ЦокълE27
Входяща мощност8 W
Среден живот на ресурса17000 h
Температура на светлината3000 K
Общ светлинен поток710 lm
ТипLED крушка
Еквивалент на класическата крушка56 W
Напрежение230 V
Брой цикли на превключване15000 ON/OFF
ФормаСвещ
Ъгъл на лъча160 °
Индекс на цветопредаване (cri)80 Ra
Количество в опаковката1
Цвят на светлинатаТопло бяло
SeriesE27 BULBS Wojnarowscy
ПроизводителWojnarowscy
Подобни продукти
LED Крушка ECOLINE G45 E27/7W/230V 4000K - Brilagi
6,06 лв.
E27, LED
В наличност
Комплект от 5 E27 димируеми LED крушки спираловиден филамент G125 4W 270 lm 2200K
87,91 лв.
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
Комплект от 5 димируеми LED крушки със спираловиден филамент G125 4W 270 lm 2700K
87,91 лв.
Неутрална бяла LED крушка E14, 7,5 W – Sollux
9,58 лв.