
Комплект от 2 G9 димируеми LED крушки 5.5W 500 lm 2700K
LED, затъмняващи се, цветен
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Модерна LED настолна лампа. Подходяща за осветление на дневната и спалнята. Сензорен превключвател за свободен избор на цветова температура (червено, зелено, синьо, цветен микс). Зареждане чрез USB кабел (включен в комплекта). Батерия: 800 mAh Li-Ion 3,7V (включена в комплекта). Време за зареждане: 4 часа. Време на работа: 6 часа. Вграден енергоефективен LED източник.
| Тип крушка | LED |
|---|---|
| Стил | Други |
| Тип | Настолна лампа |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Максимална входяща мощност на източника | 1 W |
| Гаранционен срок | 60 месеца |
| Брой крушки | 1 |
| Метод на свързване | USB |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Функция | Сензорно управление/RGB/ Превключвател на тялото на лампата |
| Капацитет | 800 mAh |
| Жавот на батерията | 6 h |
| Клас на защита срещу токов удар | 3 |
| Входяща мощност | 1 W |
| Максимална входяща мощност на лампата | 1 W |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Напрежение | 5 V |
| Series | JULSY Globo, GIXI Globo |
| Производител | Globo |

LED, затъмняващи се, цветен
В наличност
E27, LED
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
LED, затъмняващи се, цветен
В наличност
LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
LED, енергоспестяващи крушки
В наличност
GU10, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
Комплекти
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
С уред за парене на зеленчуци
В наличност

Студено бялa светлина
В наличност
Радио будилник, цифрови будилници
В наличност
С място за съхранение, скандинавски, плат
В наличностБезплатна доставка
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
За момичета, спортни
В наличностБезплатна доставка
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
В наличност
С рафтове, шкафове, индустриални
В наличностБезплатна доставка
