
Модерна гъвкава стенна лампа бяла LED - Flex
Модерни, LED лампи
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Стенно осветление от алабастрово стъкло със златисти дръжки.Подходящо за всекидневна, спалня и коридор.
| Основен материал на осветлението | Стъкло |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Цокъл | E27 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Брой крушки | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Тип | Аплик |
| Напрежение | 230 V |
| Място | Спалня |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Стил | Класически |
| Форма | Полукръгъл |
| Максимална входяща мощност на източника | 60 W |
| Series | ALABASTRO Rabalux |
| Производител | Rabalux |

Модерни, LED лампи
В наличност

Модерни
В наличност
Модерни, 230V
В наличност
Модерни
В наличност
Ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
Ретро
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност

Модерни, LED лампи, скандинавски
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличностБезплатна доставка

Модерни
В наличностБезплатна доставка
LED лампи



Модерни, LED лампи
В наличност
Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличност
Метал, модерни, 230V
В наличност
Стъкло, метал, модерни
В наличност
LED лампи, 230V, спалня и дневна
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност

Модерни, LED лампи, скандинавски
В наличност
Стъкло
В наличност
Метал

Ретро, стъкло, метал
В наличност
Стъкло, метал, модерни
В наличност
Ретро, метал, LED лампи
В наличност
Метал, модерни
В наличност
Метал, модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Комплекти
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност



Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Малък
В наличност


Стенни часовници
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка
С уред за парене на зеленчуци
В наличност

Мелнички за сол, мелнички за пипер, неръждаема стомана
В наличност