
57,44 €
112,34 лв.
Eglo 95774 - LED Стенна лампа CUPELLA 2xLED/4,5W/230V
LED лампи, 230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Brilagi, който имаме на склад на цена 36.78 и с гаранция от 3 години.
| Основен материал на осветлението | Стъкло, Метал |
|---|---|
| Дизайн | Модерен |
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на стенно осветление | В спалня и дневна |
| Цветова температура | Бяла дневна светлина |
| Максимална входяща мощност на източника | 8 W |
| Общ светлинен поток | 380 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 |
| Среден живот на ресурса | 10000 h |
| Тип | Стенен спот |
| Място | Спалня/Всекидневна стая/Коридор |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Еквивалент на класическата крушка | 30 W |
| Стил | Други |
| Брой крушки | 1 |
| Максимална входяща мощност на лампата | 4 W |
| Функция | LED технолигия |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Напрежение | 230 V |
| Форма | Кръгъл |
| Брой цикли на превключване | 10000 |
| Цокъл | G9 |
| Входяща мощност | 4 W |
| Температура на светлината | 4000 K |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Series | FRIDA Brilagi, ORBIS Sollux |
| Производител | Brilagi |

LED лампи, 230V
В наличност
Стъкло
В наличност

Модерни
В наличност

Ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Метал, модерни, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличностБезплатна доставка


Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност

Метал

LED лампи, 230V
В наличност
Стъкло, модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Метал, модерни, 230V
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност

Модерни
В наличност
Хартия, 230V, спалня и дневна
В наличност
Метал, модерни, LED лампи
В наличност

Комплекти
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка


Многофункционален
В наличностБезплатна доставка



Малък
В наличност

Повивалник, висящи
В наличност
Диаметър
В наличност


Керамика
В наличностБезплатна доставка