
Стенно осветление Trooper Led в сив цвят 7x10x91см.
Метал, модерни, LED лампи
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Brilagi, който имаме на склад на цена 34.30 и с гаранция от 3 години.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Входяща мощност | 8,5 W |
| Среден живот на ресурса | 25000 h |
| Температура на светлината | 4000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Общ светлинен поток | 806 lm |
| Функция | LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 60 W |
| Ъгъл на лъча | 120 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 8,5 W |
| Цокъл | GU10 |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Тип | Спот |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 10 W |
| Форма | Кръгъл |
| Стил | Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Series | CRESTO Brilagi |
| Производител | Brilagi |

Метал, модерни, LED лампи
В наличност
Стъкло
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
LED лампи
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Метал, модерни, LED лампи


Модерни, LED лампи
В наличност
Метал, модерни, 230V
В наличност

Модерни, LED лампи
В наличност
230V
В наличност


Модерни, LED лампи, ключ за осветление

Модерни
В наличност


Индустриални
В наличност


Хартия, 230V, спалня и дневна
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
Ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
Модерни
В наличност

Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи

LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Комплекти
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка


Стенни часовници
В наличност
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
E27, LED
В наличност
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
Повивалник, висящи
В наличност
Мелнички за сол, мелнички за пипер, неръждаема стомана
В наличност
Резачки за хляб, неръждаема, пластмаса
В наличностБезплатна доставка
Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност