
Модерна външна стенна лампа черна IP44 - Latina
Стъкло, модерни
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Модерен стенен осветител.Подходящ за осветяване на картини или огледала.Крушките са включени в комплекта.
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
|---|---|
| Разположение на стенно осветление | В спалня и дневна, Над снимки |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Максимална входяща мощност на източника | 2 W |
| Напрежение | 230 V |
| Място | Коридор/Спалня/Всекидневна стая |
| Стил | Други |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Общ светлинен поток | 480 lm |
| Еквивалент на класическата крушка | 35 W |
| Цокъл | G9 |
| Брой крушки | 2 |
| Входяща мощност | 2 W |
| Максимална входяща мощност на лампата | 4 W |
| Гаранционен срок | 60 месеца |
| Температура на светлината | 3000 K |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Функция | LED технолигия |
| Тип | Лампа за картина |
| Series | GATEN Rabalux |
| Производител | Rabalux |

Стъкло, модерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
Пластмаса, модерни
В наличност
Модерни, LED лампи, индустриални
В наличност
Модерни
В наличност

Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност

Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Метал, LED лампи, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, топло бяла светлина
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Рустик, ключ за осветление, дърво
В наличност

LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
LED лампи
В наличност
Стъкло, модерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност

Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Комплекти
В наличност
Детски люлки
В наличност
Въртележки, от дърво
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка

Радио будилник, цифрови будилници
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Студено бялa светлина
В наличност



Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличност