
LED стълбищна лампа LED/1,5W/230V IP65
230V, пластмаса
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Прикрепено стенна или таванна осветително тяло с прозрачно защитно стъкло и пластмасова защитна решетка. Подходящо за осветление: интериор, екстериор, коридори, мазета, санитарни помещения и др. Крушката не е включена в комплекта.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Цокъл | E27 |
| Защита срещу проникване | IP44 |
| Напрежение | 230 V |
| Място | Градина и пътеки/Гараж |
| Форма | Кръгъл |
| Максимална входяща мощност на източника | 100 W |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Тип | Индустриална лампа/Екстериорна лампа |
| Стил | Класически |
| Брой крушки | 1 |
| Series | OVAL Panlux, CIRCLE Panlux |
| Производител | Panlux |

230V, пластмаса
В наличност
Пластмаса
В наличност


Наземни светлини, 230V, метал
В наличностБезплатна доставка

Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Пластмаса
В наличностБезплатна доставка
Наземни светлини, 230V, пластмаса
В наличност
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност

Стенни лампи, 230V
В наличност

Пластмаса
В наличност
Стенни лампи, 230V, пластмаса
В наличност




Пластмаса
В наличност
Стенни лампи
В наличност

Стоящи светлини, 230V, метал
В наличност
Пластмаса
В наличност
Пластмаса
В наличност

Стоящи светлини, 230V, метал
В наличност



Комплекти
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка



Стенни часовници
В наличност
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
E27, LED
В наличност
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
Повивалник, висящи
В наличност
Мелнички за сол, мелнички за пипер, неръждаема стомана
В наличност

Резачки за хляб, неръждаема, пластмаса
В наличностБезплатна доставка