
LED стълбищна лампа LED/1,5W/230V IP65
История на цените
- 12.05.2026 г. - 32,67 € / 63,9 лв.
- 24.04.2025 г. - 32,67 € / 63,9 лв.
- 4.09.2024 г. - 20,4 € / 39,9 лв.
- 5.03.2024 г. - 28,58 € / 55,9 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Вградено осветително тяло, подходящо както за вътрешно, така и за външно ориентиращо осветление. Осветява например стълбища, входове или фасади. Корпусът на осветителното тяло е изработен от леян под налягане алуминий. Използва LED SMD технология 2835. Излъчва студена бяла светлина. Доставя се с пластмасова монтажна кутия и драйвер.
Спецификации
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Основен материал за външно осветление | Пластмаса |
| Максимална входяща мощност на източника | 1,5 W |
| Напрежение | 230 V |
| Защита срещу проникване | IP65 |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Функция | LED технолигия |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Тип | Екстериорна лампа за вграждане |
| Среден живот на ресурса | 20000 h |
| Максимална входяща мощност на лампата | 1,5 W |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Температура на светлината | 6500 K |
| Цвят на светлината | Студено бяло |
| Входяща мощност | 1,5 W |
| Място | Стълбище/Коридор |
| Еквивалент на класическата крушка | 10 W |
| Общ светлинен поток | 30 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Ъгъл на лъча | 120 ° |
| Брой цикли на превключване | 100000 ON/OFF |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Стил | Други |
| Брой крушки | 1 |
| Series | WALL Greenlux |
| Производител | Greenlux |
Подобни продукти


Външна лампа тъмно сива с димно стъкло 80 см IP44 с контакт и сензор за движение - Malios
В наличност
Черна външна подова лампа с опалово стъкло 50 см IP44 - Huma
Пластмаса
В наличност
Аплика Градина LED Lawson Plus
В наличност
Ledvance -LED Екстериорен аплик ENDURA STYLE IDAR 2xLED/3,75W/230V IP65
Стенни лампи, 230V
В наличност
Аплика Градина LED Latch Oval
В наличност
Интелигентна стенна лампа черна, изработена от пластмаса, вкл. 2 Wifi GU10 - Baleno
Пластмаса
В наличност
Смарт външна лампа сива 77 см IP44 вкл. Wifi A60 - Nura
В наличностБезплатна доставка
Аплика Градина Bunk 4Spot
В наличност
Градина Колона ELMARK GRF506
230V
В наличност
Стенна лампа антрацит 11,5 см с LED IP65 - Batt
В наличност
Аплика Viokef Leros Plus LED-23 x 3 x 8 См.-сив
В наличност
Аплика Alfred-бял
В наличност
Индустриална външна подова лампа черна 35 см IP44 - Baleno
В наличност
Rabalux 7380 - Екстериорна лампа ANKARA 1xE27/12W/230V IP44
Стоящи светлини, 230V, метал
В наличност
Външна лампа тъмно сива с опалово стъкло 80 см IP44 с контакт и сензор за движение - Malios
В наличност
Модерна външна стенна лампа квадратна 2-светлина тъмно сива - Fox
В наличност
Модерна външна стенна лампа графит 14,3 см IP44 - Latina
В наличност
Смарт външна лампа сива 56 cm IP44 вкл. Wifi A60 - Nura
В наличностБезплатна доставка
Аплика Градина LED Grip Oval
В наличност
Интелигентна стенна лампа тъмно сива IP44 с 2 WiFi GU10 - Baleno
В наличност
Аплика Loris Square-сив
В наличност
Модерен външен кол зелен с оребрено стъкло, включително LED соларна IP65 - Ribble Mushroom
В наличност
Соларна лампа atmosphera Carry ,32 см, Черен
В наличност
Модерен външен стълб черен с оребрено стъкло вкл. LED соларна IP65 - Ribble Mushroom
В наличност
Външна стойка за лампа тъмно сива 80 см с LED и димируема светлина на слънчева енергия - Sunnie
В наличност
Aigostar - LED соларна лампа LED/0,006W/1,2V 40mAh 6500K IP44 29,7 см
В наличност
Аплика Viokef Hydra-сив
В наличност
Черна външна подова лампа с опалово стъкло 80 см IP44 - Huma
Пластмаса
В наличност
Модерна външна подова лампа черна 60 см IP54 - Chimay
Пластмаса
В наличност
Интелигентен външен фенер антрацит 80 см с Wifi P45 - Rox
Пластмаса
В наличност
Класически външен фенер тъмнозелен 135 см IP44 - Berta
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Lionelo - Пътна кошара SVEN PLUS бежова
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
2Kids Toys - Детска текстилна люлка сив/бук
Детски люлки
В наличност
Brilagi - LED електрически уловител на насекоми UV 2xLED/5W/230V 70 m2
В наличност
Chicco - Музикална въртележка за креватче 3в1 NEXT2DREAMS 3xAA сив
Въртележки, от дърво
В наличност
Люлеещо кресло RESTLY бежово
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Solight CA09B - Цифров часовник с будилник 5V/3xAAA
Радио будилник, цифрови будилници
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
Aigostar - LED RGBW регулируемо таванно осветление 24W 230V 3000-6500K бяло+DO
Студено бялa светлина
В наличност
Екстериорен стълб с контакти SYDNEY 4Z SCHUKO 230V IP44
В наличност
Tefal - Готварска печка за ориз CLASSIC 500W/230V 3 l черен
С уред за парене на зеленчуци
В наличност
Solight 5B308 - Двоен контакт за влажна среда IP54
В наличност
Rabalux 4120 - Солна лампа ROCK 1xE14/15W/230V
230V
В наличност
Комод LUE зелен/черен
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - Подова лампа ARIANA 1xE27/100W/230V + 1xE14/25W бяла
Ключ за осветление, 230V
В наличност
