
17,95 €20,95 €
35,11 лв.40,97 лв.
Черна външна подова лампа с опалово стъкло 50 см IP44 - Huma
Пластмаса
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Ledvance, който имаме на склад на цена 28.51 и с гаранция от 3 години.
| Видове външно осветление | Стенни светлини |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Тип | Екстериорен аплик |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 3,75 W |
| Среден живот на ресурса | 30000 h |
| Температура на светлината | 3000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 2 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Защита срещу проникване | IP65 |
| Общ светлинен поток | 900 lm |
| Функция | LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 30 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 3,75 W |
| Брой цикли на превключване | 15000 ON/OFF |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Място | Градина и пътеки/Пергола |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 7,5 W |
| Стил | Други |
| Series | ENDURA STYLE WALL Ledvance |
| Производител | Ledvance |

Пластмаса
В наличност

Пластмаса
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност

Пластмаса
В наличност
Пластмаса
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност

Пластмаса
В наличност
Пластмаса
В наличност






Пластмаса
В наличност
230V
В наличност



Пластмаса
В наличност
Пластмаса
В наличност
Пластмаса
В наличностБезплатна доставка


Пластмаса
В наличност


Пластмаса
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка

Малък
В наличност
Студено бялa светлина
В наличност
Радио будилник, модерни
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Дърво, метал
В наличност
Среден
В наличност
230V
В наличност

С уред за парене на зеленчуци
В наличност
С пейка, модерни, шкафове
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка

